Pripravte, vybavte a zabezpečte stavenisko profesionálne

Bezpečnostné vybavenie pre stavebníctvo

Omietanie, pokládka dlaždíc, debnenie alebo zatepľovanie: stavební robotníci vytvárajú každý deň neobyčajné veci. Ich práca je životne dôležitá, pretože v nej bývame, žijeme a pracujeme. Dajme im teda to, čo si zaslúžia: bezpečnosť na pevnom základe.

Objavte náš rozsiahly sortiment pre väčšiu ochranu a prevenciu na staveniskách a v stavebníctve. Takto spoločne chránime to, čo stojí za to chrániť: Vašich zamestnancov.

Zabezpečenie staveniska

Cesta k bezpečnému zajtrajšku

Bez ohľadu na to, či ide o lešenie alebo práce na stromoch, pri stavbe ciest, v podzemnom alebo nadzemnom stavebníctve, dobré zabezpečenie staveniska je dôležité, ak nie životne dôležité, pre každý stavebný projekt. Nájdete tu všetko, čo potrebujete na zabezpečenie stavebných projektov, areálu staveniska a svojich stavebných tímov a tiež na ochranu okoloidúcich pred nebezpečenstvom a zraneniami.

Ochranné pracovné odevy

Pre čo najväčšiu bezpečnosť pri každodennej práci

Každá práca je iná, každé stavenisko má svoje vlastné výzvy a každý stavebný projekt má svoje vlastné procesy. Jedna vec by však napriek všetkým rozdielom mala byť rovnaká: ochranné odevy. Pretože niekedy môžu zachrániť život. A ak sú osobné ochranné pracovné prostriedky (OOPP) nielen praktické, funkčné a pohodlné, ale aj skvele vyzerajú, potom sme svoju prácu urobili dobre. Vyskúšajte a neoľutujete.

Vybavenie staveniska a spotrebný materiál

Dobré vybavenie pre každý stavebný projekt

Aby ste sa na staveniskách dobre zorientovali, mali by ste poznať nielen miestne pomery. Aj tu môže profesionálne vybavenie staveniska prácu nielen uľahčiť, ale bude vďaka nemu aj oveľa bezpečnejšia – už od položenia prvej tehly. Objavte u nás správne produkty pre staveniská všetkých veľkostí, aby ste zaistili bezpečné stavenisko pre zamestnancov, dodávateľov a návštevníkov.

Vybavenie pre prípad núdze

...ak by sa predsa len niečo prihodilo

Každé stavenisko, kde sa pracuje s nebezpečnými látkami, by malo mať vybavenie pre prípad núdze: na rýchle odstránenie rozliatych kvapalín, na núdzové a očné sprchy alebo na bezpečné, ohňovzdorné uloženie predmetov.

Viac informácií

Bezpečnostné vybavenie pre stavebníctvo wt$

Pracovné úrazy: príčiny a ako im zabrániť

Ak si myslíte, že žraloky sú nebezpečnejšie ako stoličky alebo hriankovače, určite si prečítajte tento článok. A tiež spoznajte „soft skills“ pre väčšiu bezpečnosť na pracovisku.

Bezpečnostné vybavenie pre stavebníctvo wt$

Praktické rady pre bezpečné stavenisko

Na staveniskách číha množstvo nebezpečenstiev. O to dôležitejšie je preto, aby ste svojich zamestnancov pri práci čo najlepšie chránili. Využite naše tipy, aby sa Vaše stavenisko stalo bezpečnejším miestom.

Bezpečnostné vybavenie pre stavebníctvo 61?

Kontaktujte nás!

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám kedykoľvek bezplatne k dispozícii.