Prečo by ste si určite mali aktivovať JavaScript.

Moment, čo je to vlastne JavaScript a kde sa používa?

JavaScript je programovací jazyk, pomocou ktorého môžu vývojári webových stránok premeniť jednoduchý dokument na plne interaktívnu webovú aplikáciu. Používanie JavaScriptu je dnes takmer nevyhnutné, pretože umožňuje správne využívanie obľúbených služieb, ako je Gmail alebo Facebook, ale aj správne používanie nášho obchodu. JavaScript môže ovládať vzhľad, funkcie a interakciu webového obchodu.

Aké sú výhody JavaScriptu?

Pomocou programovacieho jazyka JavaScript môžete napríklad triediť a filtrovať naše produkty, používať náš posúvač produktov a navigáciu, pridávať produkty do nákupného košíka, kontrolovať správnosť údajov zadaných do formulárov a mnoho ďalšieho. Tieto interakcie a funkcie nie sú možné alebo sú možné len v obmedzenom rozsahu, ak JavaScript nie je aktivovaný.

A teraz si to vyskúšajte sami!

Produkty sme vložili priamo pod tento text. Ak ich nevidíte a neviete použiť našu navigáciu v sortimente, JavaScript nie je aktivovaný a je potrebné ho aktivovať.

Posúvač nefunguje? Ako aktivovať JavaScript:

1. Informujte svoje IT oddelenie alebo zodpovedného kolegu a požiadajte o aktiváciu JavaScriptu.

2. Od IT oddelenia alebo Vášho zodpovedného kolegu dostanete potvrdenie, že JavaScript bol aktivovaný.

3. Navštívte náš internetový obchod a vyskúšajte si nový zážitok z nakupovania. 

Nastavenia prehliadača si spravujete sami?

Nemáte IT oddelenie, a preto si nastavenia prehliadača spravujete sami? Pokyny, ako aktivovať JavaScript vo svojom prehliadači, nájdete v známych vyhľadávacích nástrojoch.