Obaly – flexibilné, papierové a kompaktné

Program expedície „Dobrý pocit“

Tak ako v každej oblasti v živote, aj v tomto prípade niekedy nezáleží len na vnútorných hodnotách, ale správne musia byť aj ostatné veci. Ako napríklad pri balení.

Ak chcete, aby dobré veci nielen dorazili, ale počas prepravy aj prispeli k dobru, mali by ste dbať na dokonalé vonkajšie a prepravné balenie. Balenie je vyrobené z papiera, je flexibilné a kompaktné. A svoju funkciu nesplní len raz, ale dvakrát, trikrát, niekoľkokrát.

Vrátenie, opätovné použitie, recyklácia, prispôsobenie a, samozrejme, preprava... Možnosti sú neobmedzené. S programom expedície „Dobrý pocit“.

Program expedície „Dobrý pocit“ ze$

Obaly sú šetrnejšie k zdrojom, majú vždy správnu veľkosť, chránia pred poškodením, sú vyrobené z recyklovateľných materiálov a ľahko sa s nimi manipuluje.

Dobré balenie je polovičná výhra

Naše najpredávanejšie produkty

Pošta miluje našich obalových umelcov. Rovnako aj príjemcovia

Obaly na knihy a expedičné tašky

Ako obaloví umelci vám naše expedičné tašky ponúkajú hneď niekoľko výhod: Zaberajú menej miesta v sklade, ich preprava stojí menej, v mieste určenia tvoria menej odpadu a zaručujú väčšiu ochranu počas prepravy.

Program expedície „Dobrý pocit“ wt$

Správny kartón je polovica úspechu

Kartóny a škatule

Ak chcete, aby vaše produkty – od váz cez športovú obuv až po plátky syrov – boli doručené v poriadku a nepoškodené, mali by ste si vybrať správny kartón. Najdôležitejší je správny typ skladania: Vysekávané kartóny, skladacie kartóny, kartóny s vekom, kartóny na sťahovanie a ... a .... a ... široká škála kartónov pre každú príležitosť.

Program expedície „Dobrý pocit“ 773

Namiesto PET, PVC a PU

Papierové baliace pásky

Vzhľad roka je: Prirodzenosť! Papierové baliace pásky nielen chránia životné prostredie, ale aj spoľahlivo držia vaše produkty pohromade, dajú sa kedykoľvek ľahko roztrhnúť a potlačíme ich podľa vášho želanie pre výraznejší reklamný efekt.

Program expedície „Dobrý pocit“ wt$

Pretože menej je často viac

Expedičné tašky na drobný tovar, potraviny, textil, hračky a, a, a

Hovorilo sa, že každá sliepka si nájde svoje zrnko a každý hrniec svoju pokrievku. Pre každý tvar hlavy existuje správny účes a tiež dokonalá expedičná taška pre všetko, čo je príliš malé, príliš jemné alebo príliš ľahké. Naše pevné, ľahko plniteľné expedičné tašky so samolepiacim uzáverom alebo bez neho sa dostanú z bodu A do bodu B mimoriadne ekologickým spôsobom.

Program expedície „Dobrý pocit“ 773

Ľahký ako vzduch, silný ako oceľ

Výplňový materiál

Dobrá výstelka by nemala byť len na lavici. Na dosiahnutie najlepších výsledkov je veľmi dôležitý aj výplňový materiál. Tým sa zabezpečí optimálna ochrana zo všetkých strán a bezchybné doručenie zásielky.

Program expedície „Dobrý pocit“ 773

Iba to najlepšie! Posielanie má ešte viac benefitov

6 tipov: Správne balenie

Poznáte to? Pošta je tu a s ňou aj balík – preliačený, pokrčený a natrhnutý. „Zostáva len dúfať, že sa nepoškodil aj obsah“. Za takéto nehody nemusí byť bezpodmienečne zodpovedný dodávateľ. V 6 krokoch vám ukážeme, ako pripravíte balíky perfektne na cestu.

Program expedície „Dobrý pocit“ wt$

Trendy v oblasti balenia: Čo sme zažili a na čo sa máme pripraviť

Prečítajte si viac o trendoch v oblasti primárnych a sekundárnych obalov – ilustrované mnohými praktickými príkladmi a pohľadom na vývoj obalového priemyslu v posledných rokoch.

Program expedície „Dobrý pocit“ wt$
Program expedície „Dobrý pocit“ mg$

Dobre zabalené je lepšie doručené

Ktorý balík vám dnes môžeme pripraviť? Radi vám pomôžeme s výberom najlepších obalových riešení.