Späť
Produktový poradca Preprava

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO

Ako dopravný prostriedok budúcnosti sú nákladné elektrické bicykle nesporným trendom. Určite nie až takým coolovým, akým je motorka, na ktorej jazdí Dennis Hopper vo filme Bezstarostná jazda. Avšak rovnako ako v roku 1969, elektrický bicykel predstavuje životný štýl našej doby. A naznačuje nám, ako zostať e-mobilní aj v budúcnosti.

Nákladný bicykel

Stále viac firiem a podnikov v súčasnej dobe objavuje výhody dopravných a nákladných bicyklov. Dôvody sú jednoduché: lacnejšia kúpa, nižšie náklady na údržbu a skladovanie, menej parkovacieho miesta, lepšia podpora zdravia vďaka väčšiemu pohybu na pracovisku, ako aj priaznivá bilancia CO2. A … jazda na bicykli je zábavná.

S takýmto prístupom budeme radi vzorom – a ukážeme Vám náš „E-CARGO Easy Rider“ z roku 2021 s certifikátom SGS a TÜV.

Silná trojkolka

S transportným boxom.
Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO pha

Naloženie s užitočným zaťažením až do 80 kg

Skutočný ťahúň, ktorý jednoducho a bezpečne prepraví materiál, zariadenia a iné tovary. Motor zadného kolesa, presnejšie povedané motor náboja kolesa, pomáha pri rozjazde a jazde dopredu do rýchlosti 25 km/h. To je výhodné obzvlášť vtedy, ak sa približujete k hranici zaťaženia 80 kg.

Mimochodom, takéto motory s priamym rotorom takisto umožňujú spätné získavanie energie zvyšujúce dojazd (rekuperácia) a pritom šetria mechanické brzdy.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO pha

Veľký, zatvorený prepravný box

Box s objemom 300 litrov je umiestnený na prednej časti bicykla medzi oboma prednými kolesami a vďaka elektronickej podpore sa ľahko ovláda aj s naloženým nákladom.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO pha

Nízky nástup

Nastupovanie a zostupovanie je mimoriadne komfortné vďaka nízkemu nástupu. Model má veľkosť Unisex pre osoby s výškou 1,57 m až 1,98 m.

0% e-misia. 100% e-mobilita. 1 000% e-mócia.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO wt$

Pozrite si teraz v internetovom obchode všetky produktové informácie k nákladnému elektrickému bicyklu E-Cargo PRO a hneď si ho aj objednajte.

A teraz poďme ďalej – plne nabití e-mobilitou

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO pha

Tri kolesá pre vyššiu stabilitu

Vďaka konštrukcii s tromi kolesami zostáva E-Cargo aj počas státia a v zákrutách vyvážený a stabilný. Aj bezpečné a jednoduché parkovanie a odstavenie je vďaka 3 kolesám mimoriadne jednoduché.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO pha

Akumulátor: lítium-iónová technológia

Akumulátor nášho nákladného bicykla má kapacitu 374 Wh, ktorá spravidla umožňuje dojazd 40 až 60 km. Akumulátor samotný je zabudovaný pod nosičom batožiny, čo okrem iného umožňuje komfortné nízke nastupovanie a opticky výnimočne sa integruje do dizajnu.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO pha

Extra pevné spice

Robustné spracovanie spicov je práve pri nákladných bicykloch jedným z najdôležitejších kritérií, pretože musia odolať aj vyšším zaťaženiam.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO pha

Vysokokvalitná parkovacia brzda

Parkovacia brzda zabraňuje samovoľnému pohybu a je absolútnou nevyhnutnosťou pri nákladných bicykloch. Takto je zabezpečená tiež väčšia celková hmotnosť, preto sa Cargobike môže odstaviť aj na stúpajúcom teréne.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO pha

A čo Vás určite tiež nadchne

Značkové pneumatiky Schwalbe s dlhou životnosťou, disky Weinmann, Shimano Nexus 7-stupňová reťazová prevodovka. Zámok rámu ABUS a výškovo nastaviteľné riadidlá. Tlmiče riadenia sú plynovo odpružené, a tým sa postarajú o lepší komfort jazdy. A … nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO je certifikovaný podľa SGS a TÜV.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO pha

Povolená celková hmotnosť

Pri prípustnej celkovej hmotnosti je potrebné zohľadniť hmotnosť nákladného bicykla, hmotnosť vodiča a hmotnosť naložených tovarov.

Kto chce, môže presedlať hneď teraz.

Dobrý vedľajší efekt?

Comeback nákladných bicyklov podporuje mestskú mobilitu a naše zdravie: Používatelia nákladných bicyklov sa šikovne vyhýbajú možným dopravným zápcham – vznikajúcim už aj z dôvodu, že autobusy a vlaky sú momentálne kvôli platným nariadeniam o výnimočnom stave k dispozícii len obmedzene – a minimalizujú Vaše riziko nakazenia. Môžete na nich jazdiť bez dodatočného vodičského preukazu a v niektorých krajinách sú dokonca finančne podporované.

S firemnými bicyklami a nákladnými bicyklami optimalizujete navyše ekologickú bilanciu, dožičíte zamestnancom viac pohybu a zlepšíte podnikovú logistiku bez akýchkoľvek emisií. Sú ideálne na použitie v areáli podniku, na kratšie jazdy kuriérov alebo remeselníkov pri prepravovaní ľahších materiálov.

Zaujíma Vás táto téma?

Môžete si o nej prečítať viac.

Zostavili sme pre Vás podrobný informačný materiál a radi Vám odporučíme aj vhodné produkty z nášho sortimentu.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO wt$

Čas na od-ľahčenie

Či už ide o nákladný bicykel, nákladný elektrický bicykel alebo elektrickú kolobežku, už dlhšie má klasický „bicyklík“ väčších, modernejších a predovšetkým podstatne silnejších konkurentov.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO ler

Nákladné bicykle využívané v podniku

Budúcnosť mobility už dávnejšie nepatrí len autám. Nákladné bicykle sú stále obľúbenejšie a etablujú sa práve v súkromnej, ako aj v obchodnej sfére ako stále obľúbenejšia alternatíva na prepravu predmetov z bodu A do bodu B.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO mg$

Na sedadlo, hotovo, vpred!

Stabilné, rýchle, obratné, dvojkolesové alebo trojkolesové? E-CargoBike áno alebo nie? Do areálu podniku alebo na kratšie jazdy kuriérov? Je veľa možností, ako sa vydať na cestu v ústrety budúcnosti. Dovoľte nám, aby sme spoločne s Vami našli najlepšie riešenie.

Naše top kategórie z tohto poradcu