Späť
Nasveti o izdelkih za Pisarno

Elektricky výškovo prestaviteľný písací stôl Upliner 2.0

UPLINER – písací stôl

Ten, kto už niekedy pracoval pri výškovo prestaviteľnom písacom stole, akým je UPLINER , by už nikdy nechcel pracovať inak. Osobitne modely UPLINER sú príkladom dynamiky státia a sedenia vo svojej najmodernejšej podobe: písací stôl sa Vám nielen presne prispôsobí vo výške, ale takisto Vám umožní pracovať v sede a stoji a ľubovoľne často tieto formy práce striedať. Už po krátkom čase nastúpi „UPLINER efekt“: Cítite sa oddýchnutí, zdravší a máte viac energie. Z dlhodobého hľadiska sa zvýši aj Vaša výkonnosť. Nadčasovo elegantný písací stôl však tiež dokazuje: ergonómia neznamená zrieknuť sa dizajnu. Presvedčte sa, aký rozdiel dokáže UPLINER poskytnúť pri Vašej práci.

Nové štandardy pre zdravú prácu

Načo potrebujete ergonomický písací stôl? Možnosť viackrát za deň meniť medzi vykonávaním činností posediačky a postojačky, citeľne šetrí chrbát, svalstvo a kĺby. UPLINER môže pomôcť zmierniť akútne ťažkosti a predchádza charakteristickým „kancelárskym neduhom“ ako sú bolesti chrbta a srdcovo-cievne ochorenia. Pravidelný pohyb počas práce zlepšuje držanie tela, povzbudzuje krvný obeh a zvyšuje spotrebu kalórií. A ak je niekto bez bolestí a vyrovnaný, dokáže sa lepšie koncentrovať. Písací stôl na prácu v stoji a v sede je prínosom pre zamestnanca, ale aj pre podnik, pretože zdraví zamestnanci sú spokojnejší a výkonnejší.

Funkčnosť sa snúbi so štýlom

Váš písací stôl je Váš každodenný spoločník. Bezchybná funkčnosť je v tomto prípade nevyhnutnosť, oslovujúci dizajn je pekným plusom. UPLINER s kvalitným spracovaním a jednoduchým nadčasovým vzhľadom spája oboje. Ale ako funguje UPLINER – a v akých vyhotoveniach je k dispozícii?

Načo potrebujete ergonomický písací stôl? Možnosť viackrát za deň meniť medzi vykonávaním činností posediačky a postojačky, citeľne šetrí chrbát, svalstvo a kĺby.

Okrem toho sú pri všetkých písacích stoloch UPLINER štandardom robustné materiály a stabilná konštrukcia . Rám a podstavec sú z ocele a majú celkovú nosnosť až do 150 kg. Rýchlosť zdvihu pri elektricky poháňaných modeloch je 29 mm/s až 40 mm/s. Tlmený rozbeh a tlmené zastavenie motora zaručujú plynulé nastavenie výšky a chránia pred rýchlym opotrebovaním.

Tvar – pravouhlý, kruhový alebo vo forme rohového písacieho stola, ako aj veľkosť a farbu si môžete vybrať tak, aby vhodne zapadli do Vašej kancelárie. Dosky stola sú na výber vo farbách vzor buk a svetlošedá, decentných, opticky nerušivých farebných odtieňoch.

Ďalšia generácia: UPLINER 2.0

Ďalší vývoj elektricky prestaviteľného modelu UPLINER – UPLINER 2.0 – je vybavený ďalšími špeciálnymi funkciami, ktoré zabezpečujú ešte pohodlnejšie ovládanie. Elektrické prestavenie výšky bolo doplnené o pamäťovú funkciu. Na štyroch pamäťových tlačidlách sa dajú uložiť a kedykoľvek zmeniť štyri individuálne nastavenia. Vaša výška písacieho stola len jediným stlačením tlačidla! Verzia 2.0 disponuje okrem toho aj ochranou proti kolíziám. Táto funkcia pohyb automaticky zastaví, keď doska stola narazí na prekážku.

Štandardne zabudovaný káblový kanál sa dá odklopiť a umožňuje, aby vaše pracovisko vyzeralo vždy upratané. Viac je aj farieb: táto doska stola je k dispozícii vo vzore javor, vo vzore orech alebo v bielej farbe.

Elektricky výškovo prestaviteľný písací stôl Upliner 2.0 wt$

Certifikované suroviny, zodpovedné nakupovanie

Elektricky výškovo prestaviteľný písací stôl Upliner 2.0 wt$

Funkcia, kvalita a dizajn sú najdôležitejšie faktory pri kancelárskom nábytku, ale dôležitú úlohu zohráva aj pôvod použitých surovín. Modely UPLINER patria ku FSC certifikovanému kancelárskemu nábytku, čo znamená, že použité drevo pochádza z udržateľného obhospodarovania lesov.

Nákupom produktov certifikovaných FSC súčasne dávate zelenú zodpovednému obhospodarovaniu lesov.

Nájdite si teraz svoj UPLINER alebo UPLINER 2.0! Doplňujúce kusy nábytku kancelárskej série VARIETY sa dajú perfektne kombinovať s modelmi UPLINER. Samozrejme, v našom sortimente máme aj ďalšie stoly na prácu v stoji

Želáte si ďalšie servisné služby? Náš vyškolený odborný personál Vám rád poradí. Balík služieb All-Inclusive si môžete objednať s montážnym servisom.