Značka
Dĺžka
Farba
Zber, separovanie a likvidácia odpadov síce nepatria k najpríjemnejším úlohám v podniku, sú však dôležitým predpokladom na plynulú výrobu alebo na vytvorenie dobrého dojmu, napríklad v oblasti služieb. Vhodné kontajnery na odpad v rôznych veľkostiach a farbách vám túto prácu uľahčia. Všetky kontajnery na odpad v našom sortimente sa dajú použiť v interiéri, ako aj v exteriéri, sú vyrobené z kvalitných robustných materiálov a majú objem od 70 do 1100 litrov.

Veľké plastové kontajnery na odpad
Obzvlášť vysokoobjemové plastové modely podľa DIN EN 840 sú vhodné na miesta vo vašom podniku, na ktorých vznikajú veľké množstvá odpadu a, samozrejme, na centrálnu likvidáciu odpadu. V týchto kontajneroch na odpad môžete nielen dočasne skladovať veľmi veľa odpadkov, ale takisto ich môžete jednoducho a ergonomicky prepravovať: veľké kontajnery na odpad majú štyri kolieska so samostatnou aretáciou a nízku vlastnú hmotnosť.

Zberače druhotných surovín
Menšie varianty z ušľachtilej ocele majú držiak na vrecia na odpadky a dajú sa uzatvoriť. Tieto kontajnery na odpadky sú vhodné predovšetkým na zber druhotných surovín v hygienických oblastiach, vlhkých priestoroch a v laboratóriu. O bezpečnosť sa tu postará samozatvárajúci vhadzovací príklop tlmiaci oheň a zápach.