Udržateľnosť

3 dôvody, prečo sa oprava oplatí

2021/11/02

Čo je pokazené, to je na vyhodenie. Alebo predsa len nie? V mnohých prípadoch je možno stroje, prepravné zariadenia alebo priemyselné vozíky opraviť, pričom sa oprava často vyplatí. Nielen z krátkodobého, ale aj dlhodobého hľadiska.

Tu bližšie vysvetlíme,

  • aké výhody ponúka oprava,
  • ako zistíte, či sa oprava oplatí a kedy je lepšie kúpiť nový produkt a
  • ako predchádzať poruchám.

Opravy prinášajú nasledujúce výhody

3 dôvody, prečo sa oprava oplatí wt$

Udržateľnosť

Kým nejaký veľkolepý vynález všetko nezmení, stále platí: Niečo vyrobiť stojí energiu, najmä ak ide o veľké či zložité stroje. Ak namiesto toho vymeníte malé diely, ušetríte energiu a materiál a budete vzorom v oblasti udržateľnosti. V čase nedostatku surovín a klimatickej krízy sú to dôležité dôkazy, ktoré môžete s čistým svedomím použiť v externej komunikácii. Nakoniec sú to spotrebitelia, ktorým čoraz viac záleží na udržateľnosti.

Dôležité:
Aj keď je nový stroj energeticky účinnejší než jeho starší model, často trvá veľa rokov, kým sa vyrovná energia potrebná na výrobu.

3 dôvody, prečo sa oprava oplatí wt$

Šetrenie peňazí

Zaobstaranie nových kvalitných zariadení alebo vybavenie prevádzok často stojí dvakrát viac ako opravy. Ak sa rozhodnete pre opravu, môžete tak ušetriť kopu peňazí.
Pozor: Overte si, či sa oprava oplatí z dlhodobého hľadiska.

3 dôvody, prečo sa oprava oplatí wt$

Účinnosť

Podľa toho, ako rýchlo zariadenie opravíte, ušetríte drahocenný čas v porovnaní s čakaním na nové zariadenie. Inak povedané, čas, keď nemôžete pracovať tak, ako si želáte. Samozrejme, je rozhodujúce, kto vykonáva opravy a ako rýchlo dokážete získať správne náhradné diely. S odborným servisným partnerom po svojom boku hráte na istotu.


Upozorňujeme: Ak produkt tohto typu už nie je dostupný, znamená kúpa zmenu, prípadne dodatočný čas na zaškolenie. Aj to sú faktory, ktoré môžu prácu spomaliť.

Oprava: áno alebo nie? Zistite teraz

Oprava nepredstavuje vždy optimálne riešenie. V niektorých prípadoch je lepšie produkt vymeniť.

Nasledujúce otázky Vám pomôžu správne sa rozhodnúť:

Predchádzanie poruchám

Pravdepodobne nebudete chcieť robiť drahé nové nákupy alebo iniciovať opravy. Ani jednému sa ale nedá vyhnúť. Môžete však zabrániť poškodeniu a zvýšiť životnosť produktov.

Najlepšie urobíte, ak začnete nákupom a starou múdrosťou „nie sme takí bohatí, aby sme mohli kupovať lacné veci“. Investovať do kvality a odolnosti sa oplatí najmä pri produktoch, ktoré musia pravidelne odolávať vysokej záťaži. Pridajte k tomu starostlivé zaobchádzanie a pravidelnú údržbu a máte najlepšiu možnú šancu, že Váš nový vozík bude jazdiť a jazdiť a jazdiť.

Náhradné diely a opravy v spoločnosti KAISER+KRAFT

My v spoločnosti KAISER+KRAFT opravujeme produkty, ktoré ste u nás zakúpili. Používame na to iba originálne diely, aby Váš originál zostal originálom. Krátke časy dodania a montáže zabraňujú drahým prestojom. Na rovinu Vám povieme, kedy sa oprava už neoplatí. Vďaka transparentnému návrhu nákladov a podrobnému popisu poruchy máte prehľad o všetkých nákladoch. Pre spokojnosť všetkých strán. Kontaktujte nás!

3 dôvody, prečo sa oprava oplatí mg$

Kontaktujte nás!

Na zodpovedanie ďalších otázok sme Vám kedykoľvek zdarma k dispozícii.