Čisté a upratané v 6 krokoch

Zjednodušenie organizácie písacieho stola

2020/08/31

Neustále narastajúce kopy spisov, množstvo lístočkov s poznámkami, fotografie z poslednej dovolenky a neumyté kávové šálky – takto to vyzerá na mnohých pracovných stoloch. Aj keď existujú štúdie, ktoré tvrdia, že preplnené pracovisko stimuluje kreativitu, existuje niekoľko argumentov v prospech dobre organizovaného variantu.

Fraunhoferov inštitút zistil, že až tretina pracovného času v kanceláriách sa premárni činnosťami, ktoré nevytvárajú pridanú hodnotu. K tejto neefektívnosti značnou mierou prispievajú neusporiadané pracovné stoly, na ktorých zamestnanci neustále hľadajú ten správny dokument. Tomuto sa dá ľahko zabrániť – my Vám ukážeme, ako.

Prečo je organizácia pracovného stola taká dôležitá?

Na prvý pohľad sa zdá byť kontraproduktívne strácať čas organizáciou pracovného stola. Nakoniec, za ten čas by ste mohli zvládnuť viacej práce. Dobre organizovaný pracovný stôl má však svoje výhody z mnohých hľadísk:

  • Môžete pracovať oveľa rýchlejšie, ak máte všetky pracovné materiály okamžite poruke.
  • Ak Vaša práca nebude prerušovaná neustálym hľadaním, budete produktívnejší a dokážete sa lepšie sústrediť.
  • Ak je na Vašom stole dostatok miesta, dokážete sa voľnejšie pohybovať.
  • Ak je Váš pracovný stôl uprataný, pôsobíte na zákazníkov a kolegov profesionálne.
  • Ak je Váš pracovný stôl pravidelne čistený, zabránite šíreniu baktérií a vírusov.

V 6 krokoch k dokonale organizovanému pracovnému stolu

Mnohí zamestnanci by mali radi uprataný stôl, nevedia však, kde začať. Pomôžeme Vám prekonať túto prekážku. V šiestich krokoch budete mať Váš písací stôl zorganizovaný tak, že zostane v poriadku aj natrvalo.

Aký je najlepší spôsob čistenia elektronických zariadení na mojom písacom stole?

Kde sa v kancelárii hromadí väčšina baktérií a vírusov? Po včerajšej šálke kávy je telefón najväčším zdrojom choroboplodných zárodkov. Tu Vám prezradíme, ako ho správne čistiť a takisto ďalšie kancelárske potreby.

Dúfame, že Vám tipy v tomto článku dopomôžu k príjemnému a čistému pracovisku. Radi Vám poskytneme naše poradenstvo týkajúce sa vhodnej kancelárskej výbavy, ako aj čistiacich prostriedkov a sanitárnych potrieb.

Zjednodušenie organizácie písacieho stola mg$

Ďalšie otázky?

Zavolajte nám bezplatne alebo nám pošlite e-mail.