Čís.: 538263 49
Plochá oceľová paleta – Heson d x š 1200 x 800 mm, nosnosť 2000 kg
myšacia šedá

myšacia šedá
Čís.: 538263 49
Plochá oceľová paleta – Heson d x š 1200 x 800 mm, nosnosť 2000 kg
myšacia šedá
Čis. | Farba | Hmotnosť [kg] | Cena / ks (bez DPH) | Množstvo | Suma (bez DPH) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
538263 49 | myšacia šedá RAL 7005 | 30 | 225,- € | 225,- € | ||
538265 49 | enciánová modrá RAL 5010 | 30 | 225,- € | 225,- € | ||
538264 49 | rezedová zelená RAL 6011 | 30 | 225,- € | 225,- € | ||
538266 49 | ohnivo červená RAL 3000 | 30 | 225,- € | 225,- € | ||
538267 49 | pozinkované | 32 | 339,- € | 339,- € |
538263 49
538263 49
225,- €
myšacia šedá
538265 49
538265 49
225,- €
enciánová modrá
538264 49
538264 49
225,- €
rezedová zelená
538266 49
538266 49
225,- €
ohnivo červená
538267 49
538267 49
339,- €
pozinkovaná
Opis produktu
Ploché palety sa vyznačujú predovšetkým dlhou životnosťou. Pevné profilové lyžiny, v pozdĺžnom smere s polkruhovou podperou, zabezpečujú vysokú stabilitu. Horná doska je odolne tvarovaná lichobežníkovými drážkami. Dokonale vhodné na použitie v skladoch s vysokými regálmi a na valčekových dráhach.
Technické údaje
| Materiál | oceľ |
|---|---|
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 125 mm |
| Vyhotovenie | 2 lyžiny |
| Statická nosnosť | 2000 kg |
| Spôsob zasúvania | 4-stranný |
| Zásuvná výška | 100 mm |
| Zásuvná šírka úzkej strany | 600 mm |
| Typ produktu | palety z ocele |
| Dodávka | zmontované |
| Farba | myšacia šedá RAL 7005 |
| Hmotnosť | 30 kg |
| Technický list / PPWR | |
| Výrobca / Zodpovedná osoba v EÚ (GPSR) |
Trvalá udržateľnosť
Udržateľný produkt
Tento produkt aktívne prispieva k ochrane životného prostredia a k prevzatiu spoločenskej zodpovednosti. Spĺňa naše prísne kritériá udržateľnosti a podporuje tak ekonomicky, ekologicky a sociálne udržateľnú budúcnosť. Pri hodnotení sa pri každom výrobku kladie rozhodujúca otázka: Prispieva tento výrobok k vytváraniu udržateľných a férových podmienok pre dnešok a pre budúcnosť? Nižšie sú uvedené kategórie, v ktorých je tento produkt mimoriadne silný.
Viac informácií o hodnotení výrobkov a našej iniciatíve v oblasti udržateľnosti nájdete na našej informačnej stránke.
Tento produkt aktívne prispieva k ochrane životného prostredia a k prevzatiu spoločenskej zodpovednosti. Spĺňa naše prísne kritériá udržateľnosti a podporuje tak ekonomicky, ekologicky a sociálne udržateľnú budúcnosť. Pri hodnotení sa pri každom výrobku kladie rozhodujúca otázka: Prispieva tento výrobok k vytváraniu udržateľných a férových podmienok pre dnešok a pre budúcnosť? Nižšie sú uvedené kategórie, v ktorých je tento produkt mimoriadne silný.
Viac informácií o hodnotení výrobkov a našej iniciatíve v oblasti udržateľnosti nájdete na našej informačnej stránke.
Uhlíková stopa produktu
- Funkčná jednotka LCA
- 1
- Podiel recyklovaného materiálu v %?
- 100
- Rok výpočtu CO2 stopy
- 2026
- Platnosť LCA (v rokoch)
- 1
- Metóda výpočtu CO2 stopy produktu
- Vypočítané naším partnerom GlobalChanger (GreenZero) v súlade so zásadami ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [verzia IPCC]).<br/>Hodnoty PCF sú priemerné hodnoty špecifické pre daný produkt, ktoré neboli overené tretími stranami a môžu sa ďalej vyvíjať v závislosti od zlepšovania údajov.
- Systémové hranice CO2 stopy
- Cradle-to-gate
Uhlíková stopa podľa fáz životnosti
108,23kg CO₂e
| LCA materiály a suroviny | 21,8% |
| Obalová výroba LCA | 1,8% |
| Výroba LCA | 65,7% |
| Preprava LCA | 10,6% |
Bodovací systém
Viac o našom prístupe k udržateľnosti
3,1/5,9Celkové skóre
| Kritériá | Váha kritéria | Skóre |
|---|---|---|
| 30% | 2,5 | |
| 30% | 3,7 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 0,4 | |
| 5% | 5,9 |