037 – 65 23 633 
Logo KAISER+KRAFT
ZAMERANÍ NA VAŠE POTREBY

Spoločnosť Kwesto sa premenovala na KAISER+KRAFT a takmer všetko, čo ste v minulosti nakupovali od spoločnosti Kwesto, vám teraz dodá spoločnosť KAISER+KRAFT.

Ak s tým súhlasíte, presmerujeme vás.

KAISER+KRAFT ponúka mnoho zaujímavých výrobkov, ktoré už možno poznáte z minulosti.

  • KAISER+KRAFT dodrží všetky svoje záruky.
  • Poskytneme vám bezplatné doručenie tovaru.
  • Stále platí 30-dňová lehota na bezproblémové vrátenie tovaru.
  • Žiadna minimálna hodnota objednávky, žiadne dodatočné administratívne poplatky.
Chceli by sme vás však o niečo požiadať: Ak ste boli predtým registrovaným zákazníkom na webovej stránke spoločnosti Kwesto, využite jednoduchý postup a zaregistrujte sa v novom internetovom obchode KAISER+KRAFT.

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
Výška zdvihu
Šírka
Pre priemer suda od - do
Pre priemer fľaše
Počet fliaš
Nosnosť
Zobraziť viac
 

Manipulácia so sudmi

Nebezpečné látky sa často skladujú v sudoch. S inteligentnými produktami je bezpečná manipulácia so sudmi počas všedného dňa v prevádzke oveľa jednoduchšia – pri zdvíhaní, preprave, otáčaní, sklápaní alebo stáčaní. Ušľachtilá oceľ a iné vysoko kvalitné materiály Vám pritom ponúkajú najlepšiu priemyselnú kvalitu. A to znamená: väčšia ochrana pre ľudí a životné prostredie.
Našli sme 66 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 66 artikel/-e/-ov
Manipulácia so sudmi
Na správnu manipuláciu so sudmi ponúka náš internetový obchod množstvo špeciálnych zariadení, ktoré sú určené na mobilnú prepravu, ako aj na pevnú inštaláciu. Prepravné zariadenia a vozíky umožňujú pritom aj bezpečnú manipuláciu so sudmi na nebezpečné látky. Pre všetky rôzne veľkosti sudov si tu nájdete vhodné riešenia. Nosnosť môže vysoko presahovať 500 kg. Oceľové sudy, plastové sudy a iné vyhotovenia sa dajú takisto prepravovať týmto spôsobom. Na plnenie a uskladnenie sudov sú pripravené osvedčené techniky, ktoré mnohorakým spôsobom uľahčujú pracovné procesy. Využitím hydraulických systémov sa navyše dosiahne výrazné uľahčenie pre zamestnancov, resp. sa vôbec umožní preprava ťažkých sudov. Aj stáčacie zariadenia sú dostupné ako mobilné jednotky, takže je zabezpečené flexibilné používanie v prevádzke.

Individuálne riešenia
Vďaka príslušným sudovým kliešťom, ktoré sú nainštalované napríklad na strope, je možné optimálne prepravovať v hale závodu z bodu A do bodu B aj ležiace sudy. S vhodnými sudovými závesmi je to možné aj pri stojacich sudoch. Otočné kliešte na sudy umožňujú nastaviť nádrže variabilne do polôh s rôznym sklonom. V rámci rôznych systémových ponúk sú k dispozícii dopravné vozíky použiteľné aj pre hygienicky citlivé oblasti, ako sú kuchyne, nemocnice a laboratória. Jednoduché čistenie je pritom rovnako dôležité, ako aj vysoká odolnosť materiálov. Vďaka použitiu ušľachtilej ocele a iných kvalitných materiálov je pritom zabezpečená maximálna priemyselná kvalita. Objednajte u KAISER+KRAFT všetky výrobky s osvedčenou trojročnou zárukou.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov