Akcia
Čís.: 721220 49

Adaptér na sud na ochranu pred emisiami – Jessberger polypropylén

Adaptér na sud na ochranu pred emisiami – Jessberger

pre čerpací mechanizmus s Ø 41 mm, závit G 2''

253,- €
Cena / ks (bez DPH)

Dodacia lehota: 9-10 dni
Akcia
Získajte teraz pri objednávke sadu náradia za 1 €*.
i
Alebo
Prihláste sa a získajte ponuku v 3 krokoch
Opis produktu
  • Nedochádza k úniku agresívnych pár do životného prostredia
  • Účinná ochrana pred ohrozením zdravia
  • Podtlak v sude sa vyrovnáva pomocou ventilov
Adaptér na sud na ochranu pred emisiami je vhodný pre oceľové sudy s objemom 60 a 200 l vďaka 2'' závitu. Pre čerpací mechanizmus s Ø 41 mm.
Na použitie pri plastových sudoch alebo plastových kanistroch ich možno kombinovať s deviatimi rôznofarebnými závitovými adaptérmi.
Technické údaje
Materiálpolypropylén
Typ produktupríslušenstvo pre čerpadlá
Dodávkazmontované
Hmotnosť0.37 kg
Trvalá udržateľnosť
Produkt s potenciálom na ďalší vývoj

Tento produkt zatiaľ nespĺňa dostatočné množstvo našich kritérií udržateľnosti. To neznamená, že nemá žiadne udržateľné vlastnosti – celkové skóre je však nižšie ako 3 body. Z tohto dôvodu nie je (zatiaľ) uznaný ako obzvlášť udržateľný. Naše hodnotenie udržateľnosti je založené na transparentných, jasne definovaných ekologických, sociálnych a ekonomických kritériách. Cieľom je poukázať na potenciál rozvoja a vytvoriť väčšiu transparentnosť.

Viac informácií o hodnotení výrobkov a našej iniciatíve v oblasti udržateľnosti nájdete na našej informačnej stránke.