037 – 65 23 633 
  Vytlačiť stranu

 

Dodávka vyplatená na miesto určenia

Vrátane dodávky vyplatenej na miesto určenia pre nás znamená, že nebudete platiť ani o cent viac, ako je cena uvedená v katalógu alebo vo webshope. V tejto cene je zahrnuté balenie, preprava a poistenie pri preprave.

 

Žiadna minimálna hodnota objednávky

Jednoducho objednajte, čo potrebujete. Neúčtujeme žiaden príplatok za minimálne odberné množstvo a nemáme ani žiadnu minimálnu hodnotu objednávky.
 

 

Rýchle dodacie lehoty

Sotva ste si objednali a už sme tu − spravidla do troch až piatich pracovných dní. Aj tu však platí, ako to často býva: Výnimky potvrdzujú pravidlo, všimnite si preto presné označenie v katalógu a vo webshope. Farebné štvorčeky Vám vždy zobrazujú aktuálnu dostupnosť výrobku, ktorý ste si zvolili. Okamžite tak vidíte, ako rýchlo je možné dodať výrobok, ktorý hľadáte, a nákup si môžete lepšie naplánovať.

 

Farby a ich význam:

 

2-5 dní

 

1-2 týždne

 

2-3 týždne

 

3-4 týždne

 

4-5 týždne

 

6 a viac týždňov

 

Termínovaná dodávka

Budete potrebovať výškový regál v piatok? Žiadny problém. Potrebujete, aby bola séria kancelárskeho nábytku u Vás už v stredu? Všetko jasné! Kontajner na materiál musí byť na stavenisku v pondelok? Spoľahnite sa! A umelé kvety do spoločenskej miestnosti, ak je to možné, už v utorok? Všetko zabezpečíme.

 

Vašu objednávku realizujeme vždy presne a podľa termínu, ktorý požadujete! Jednoducho nás telefonicky kontaktujte a dohodnite s nami záväzný termín dodania.

 

 

| Späť na stránku s prehľadom

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov