037 – 65 23 633 
  Vytlačiť stranu

OBSTARÁVACÍ SERVIS

 

Pri vyše 50.000 výrobkoch niet divu, ak výrobok, ktorý hľadáte, nenájdete v našom katalógu alebo na našej webovej stránke hneď na prvýkrát. Tu Vám radi pomôžeme … a určite nájdeme presne to, čo hľadáte.

 

Aj v prípade výrobkov, ktoré napriek nášmu skutočne širokému a rozsiahlemu sortimentu nemáme v ponuke, nájdeme pre Vás riešenie: Výrobok, ktorý si želáte, zaobstaráme pre Vás odkiaľkoľvek z Európy. Na náš obstarávací servis sa môžete obrátiť samozrejme aj kedykoľvek v prípade, ak neviete ako ďalej s objednávkou alebo potrebujete poradiť a pomôcť pri komplexných alebo obtiažnych situáciách. Naši experti vždy zabezpečia, aby ste dostali presne to, čo potrebujete. Môžeme pre Vás urobiť niečo už dnes?

 

SERVIS DOKUPOVANIA DIELOV

 

U nás nakupujete vrátane istoty plánovania! Garantujeme Vám, že výrobky, ktoré ste si objednali, budete môcť bez problémov kedykoľvek dokúpiť, doplniť alebo rozšíriť. V prípade výrobkov našich výkonných značiek Eurokraft, Active Green, Quipo a office akktiv Vám poskytujeme dokonca 5-ročný servis na dokupovanie dielov.

 

Ak plánujeme produkty niektorých výrobcov vyradiť zo sortimentu ponuky, samozrejme Vás o tom budeme informovať, aby ste mali dostatok času rozhliadnuť sa alebo prípadne niektoré diely z tohoto sortimentu doobjednať. A ak by ste výrobok, ktorý hľadáte, u nás vôbec nenašli … neexistuje takmer nič, čo by sme pre Vás nevedeli zaobstarať. Jednoducho nás kontaktujte. Alebo využite náš obstarávací servis.

 

 

 

| Späť na stránku s prehľadom

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov