037 – 65 23 633 
Logo KAISER+KRAFT
ZAMERANÍ NA VAŠE POTREBY

Spoločnosť Kwesto sa premenovala na KAISER+KRAFT a takmer všetko, čo ste v minulosti nakupovali od spoločnosti Kwesto, vám teraz dodá spoločnosť KAISER+KRAFT.

Ak s tým súhlasíte, presmerujeme vás.

KAISER+KRAFT ponúka mnoho zaujímavých výrobkov, ktoré už možno poznáte z minulosti.

  • KAISER+KRAFT dodrží všetky svoje záruky.
  • Poskytneme vám bezplatné doručenie tovaru.
  • Stále platí 30-dňová lehota na bezproblémové vrátenie tovaru.
  • Žiadna minimálna hodnota objednávky, žiadne dodatočné administratívne poplatky.
Chceli by sme vás však o niečo požiadať: Ak ste boli predtým registrovaným zákazníkom na webovej stránke spoločnosti Kwesto, využite jednoduchý postup a zaregistrujte sa v novom internetovom obchode KAISER+KRAFT.

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
Vlastnosť
Vlastnosti materiálu
Šírka
Objem
Materiál
Farba
Zobraziť viac
 

Prepravky s viditeľným obsahom

Poznáte praktické riešenia na skladovanie alebo prepravovanie drobných súčiastok? Prepravky s viditeľným obsahom! Vďaka maximálnej prehľadnosti, jednoduchej manipulácii a rôznym farbám budete mať kedykoľvek dobrý prehľad o zásobách Vášho sortimentu. A zároveň garantujeme väčší poriadok vo Vašich drobných súčiastkach.
Našli sme 121 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 121 artikel/-e/-ov

Prepravky s viditeľným obsahom: všetky malé diely a všetko náradie prehľadne a na dosahS intenzívnymi farbami a zníženou hranou na prednej strane vyzerajú prepravky s viditeľným obsahom ako miniatúrne vydanie vyklápacích kontajnerov. Ale to, čo pri oceľových kontajneroch uľahčuje vyprázdňovanie sypkého materiálu, umožňuje pri nezničiteľných skladovacích prepravkách voľný pohľad a pohodlný prístup k malým dielom a náradiam.Regálové prepravky od KAISER+KRAFT tvoria vďaka svojim modulárnym kvalitám jeden zo základných prvkov na vytvorenie poriadku a štruktúry vášho zariadenia skladov. Sú dostupné v mnohých rôznych tvaroch a objemoch, stohovateľné a môžu byť rozdelené deliacimi priečkami. Spektrum ponúkaných objemov od 0,8 do 20 litrov umožňuje maximálne využitie vašich regálov – voliteľná extrémna hĺbka a variabilná šírka dostupných organizačných prepraviek to umožňujú.Chcete si aj označiť, čo je vnútri? S integrovanými políčkami na etikety nepredstavuje náležité popisovanie žiaden problém. A pretože sú praktické plastové boxy tak nádherne pestré, umožňujú priradiť určitým skupinám obsahov určité farby. Chceli by ste lepší prehľad? Prepravky s viditeľným obsahom sú – logicky podľa názvu – v ponuke aj v čírom vyhotovení. Štruktúra je mimochodom takisto pekná – a to pri maximálnej odolnosti a dlhej životnosti. Organizačné prepravky vyhotovené z termoplastov sú odolné voči teplotám od –50 °C do +80 °C. A navyše sú mnohé modely odolné proti kyselinám a nepoškodia ich ani tuky ani oleje.Prepravky s viditeľným obsahom, mobilné a všestrannéJe len samozrejmé, že naše rozličné organizačné prepravky sú aj dostatočne mobilné na používanie na všetkom, čo sa vo vašej prevádzke pohybuje na kolieskach. Sortiment dopravných zariadení a vozíkov z nášho online obchodu určité stojí za kliknutie. Hľadáte zásobníky na skutočne malé diely? Sme tu pre vás: Kontaktujte nás.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov