Ploché vrecká

Bezpečne zabalené: Drobné súčiastky, ako sú skrutky, sa dajú rýchlo uložiť do fóliových vreciek s prítlačným uzáverom. Na ochranu dôležitých dokumentov pred prachom a vlhkosťou môžete použiť ploché fólie. Naopak, ak chcete poslať alebo uskladniť krehké predmety, vrecká so vzduchovými vankúšmi chránia tovar pred nárazmi. Na stránke KAISER+KRAFT na vás čaká rôznorodý sortiment plochých vreciek – od polstrovaných obalových materiálov až po fóliové vrecká na hmoždinky a spol.

V kategórii Ploché vrecká Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTbasic.

Fóliové vrecká: Užitoční pomocníci pri preprave a skladovaníFóliové vrecká sú praktickým príslušenstvom na doručovanie balíkov. Môžete do nich prehľadne uložiť drobné súčiastky. Sú to však užitoční pomocníci aj pri skladovaní. Vrecká s prítlačným uzáverom s popisovacím políčkom vám pomôžu udržať si prehľad v sklade alebo pri vychystávaní objednávok. Naopak, vrecká so vzduchovými vankúšmi chránia krehké zásielky počas prepravy. Nezáleží na tom, čo chcete poslať alebo uskladniť – váš tovar je chránený pred prachom a vodou vo vreckách z PE alebo variantoch z polypropylénu.Čo je potrebné rešpektovať pri výbere fóliových vreciek?Pri výbere fóliových vriec je rozhodujúcim faktorom objem baleného obsahu, účel balenia a citlivosť tovaru. Ploché vrecká sa dajú použiť obzvlášť univerzálne. Používajú sa napríklad na malé skrutky pri dodávkach nábytku alebo na sprievodnú dokumentáciu k zásielkam. Majú hladký otvor a možno ich uzavrieť sponkami alebo zataviť prístrojom na zváranie fólií.Citlivé komponenty, ako sú dosky s plošnými spojmi, musia byť náležite vypolstrované. Preto sú pre ne vhodnou voľbou vrecká so vzduchovými vankúšmi. Je dôležité, aby bola fólia antistatická a pevne obklopovala komponent. Vrecko so vzduchovými vankúšmi by nemalo byť príliš veľké a malo by poskytovať len málo priestoru na pohyb. Tým sa zabráni skĺznutiu a prípadnému poškodeniu komponentu. V modeli so samolepiacim uzáverom je komponent okrem toho zabalený prachotesne.Naopak, ak chcete v sklade uschovať konkrétne drobné súčiastky určené na montáž v správnom množstve a zložení v prepravkách s viditeľným obsahom, praktickým obalovým materiálom sú vrecká s prítlačným uzáverom. Vďaka uzáveru nemôžu drobné súčiastky vypadnúť. Ďalšia výhoda: tieto fóliové vrecká sa dajú použiť viackrát a ľahko sa otvárajú a uzatvárajú.Čo napovie hrúbka fólie o fóliovom vrecku?Hrúbka fólie, ktorú si vyberiete, závisí od hmotnosti a vlastností obsahu. Hrúbka fólie predurčuje v mikrometroch, aký ťažký môže byť obsah bez toho, aby sa materiál roztrhol. Ak chcete vo fóliovom vrecku prepravovať ostré predmety, napríklad skrutky, mali by ste si vybrať model s hrúbkou 100 µm alebo viac. Tieto modely sú dostatočne robustné aj pre nádobu s hmotnosťou do desať kilogramov. Naopak, pre ľahší obsah bez ostrých hrán postačujú fóliové vrecká s hrúbkou 25 µm alebo viac.V našom poradcovi pre správne balenie sme pre vás pripravili šesť tipov. Nájdete tu aj informácie o váhach a ďalších nevyhnutných produktoch v logistike prepravy.
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Otočné stohovacie nádoby | Ochrana rohov | Výplňový materiál | Zošívačky | Zmršťovacie fólie | Páskovacie stroje | Páskovacie súpravy EUROKRAFTpro | Baliace stoly TRESTON