Ploché vrecká

Bezpečne zabalené: Drobné súčiastky, ako sú skrutky, sa dajú rýchlo uložiť do fóliových vreciek s prítlačným uzáverom. Na ochranu dôležitých dokumentov pred prachom a vlhkosťou môžete použiť ploché fólie. Naopak, ak chcete poslať alebo uskladniť krehké predmety, vrecká so vzduchovými vankúšmi chránia tovar pred nárazmi. Na stránke kaiserkraft na vás čaká rôznorodý sortiment plochých vreciek – od polstrovaných obalových materiálov až po fóliové vrecká na hmoždinky a spol.

Vaše filtre
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Dĺžka

Fóliové vrecká: Užitoční pomocníci pri preprave a skladovaníFóliové vrecká sú praktickým príslušenstvom na doručovanie balíkov. Môžete do nich prehľadne uložiť drobné súčiastky. Sú to však užitoční pomocníci aj pri skladovaní. Vrecká s prítlačným uzáverom s popisovacím políčkom vám pomôžu udržať si prehľad v sklade alebo pri vychystávaní objednávok. Naopak, vrecká so vzduchovými vankúšmi chránia krehké zásielky počas prepravy. Nezáleží na tom, čo chcete poslať alebo uskladniť – váš tovar je chránený pred prachom a vodou vo vreckách z PE alebo variantoch z polypropylénu.Čo je potrebné rešpektovať pri výbere fóliových vreciek?Pri výbere fóliových vriec je rozhodujúcim faktorom objem baleného obsahu, účel balenia a citlivosť tovaru. Ploché vrecká sa dajú použiť obzvlášť univerzálne. Používajú sa napríklad na malé skrutky pri dodávkach nábytku alebo na sprievodnú dokumentáciu k zásielkam. Majú hladký otvor a možno ich uzavrieť sponkami alebo zataviť prístrojom na zváranie fólií.Citlivé komponenty, ako sú dosky s plošnými spojmi, musia byť náležite vypolstrované. Preto sú pre ne vhodnou voľbou vrecká so vzduchovými vankúšmi. Je dôležité, aby bola fólia antistatická a pevne obklopovala komponent. Vrecko so vzduchovými vankúšmi by nemalo byť príliš veľké a malo by poskytovať len málo priestoru na pohyb. Tým sa zabráni skĺznutiu a prípadnému poškodeniu komponentu. V modeli so samolepiacim uzáverom je komponent okrem toho zabalený prachotesne.Naopak, ak chcete v sklade uschovať konkrétne drobné súčiastky určené na montáž v správnom množstve a zložení v prepravkách s viditeľným obsahom, praktickým obalovým materiálom sú vrecká s prítlačným uzáverom. Vďaka uzáveru nemôžu drobné súčiastky vypadnúť. Ďalšia výhoda: tieto fóliové vrecká sa dajú použiť viackrát a ľahko sa otvárajú a uzatvárajú.Čo napovie hrúbka fólie o fóliovom vrecku?Hrúbka fólie, ktorú si vyberiete, závisí od hmotnosti a vlastností obsahu. Hrúbka fólie predurčuje v mikrometroch, aký ťažký môže byť obsah bez toho, aby sa materiál roztrhol. Ak chcete vo fóliovom vrecku prepravovať ostré predmety, napríklad skrutky, mali by ste si vybrať model s hrúbkou 100 µm alebo viac. Tieto modely sú dostatočne robustné aj pre nádobu s hmotnosťou do desať kilogramov. Naopak, pre ľahší obsah bez ostrých hrán postačujú fóliové vrecká s hrúbkou 25 µm alebo viac.V našom poradcovi pre správne balenie sme pre vás pripravili šesť tipov. Nájdete tu aj informácie o váhach a ďalších nevyhnutných produktoch v logistike prepravy.
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Otočné stohovacie nádoby | Ochrana rohov | Výplňový materiál | Zošívačky | Zmršťovacie fólie | Páskovacie stroje | Baliace stoly TRESTON