037 – 65 23 633 
Logo KAISER+KRAFT
ZAMERANÍ NA VAŠE POTREBY

Spoločnosť Kwesto sa premenovala na KAISER+KRAFT a takmer všetko, čo ste v minulosti nakupovali od spoločnosti Kwesto, vám teraz dodá spoločnosť KAISER+KRAFT.

Ak s tým súhlasíte, presmerujeme vás.

KAISER+KRAFT ponúka mnoho zaujímavých výrobkov, ktoré už možno poznáte z minulosti.

  • KAISER+KRAFT dodrží všetky svoje záruky.
  • Poskytneme vám bezplatné doručenie tovaru.
  • Stále platí 30-dňová lehota na bezproblémové vrátenie tovaru.
  • Žiadna minimálna hodnota objednávky, žiadne dodatočné administratívne poplatky.
Chceli by sme vás však o niečo požiadať: Ak ste boli predtým registrovaným zákazníkom na webovej stránke spoločnosti Kwesto, využite jednoduchý postup a zaregistrujte sa v novom internetovom obchode KAISER+KRAFT.

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
Vlastnosť
Vlastnosti materiálu
Šírka
Objem
Materiál
Dĺžka
Zobraziť viac
 

Stohovacie boxy

Praktická možnosť na uskladnenie najrôznejších drobných súčiastok a tovarov: Stohovacie boxy. Optimálne vhodné na prepravu a expedíciu. Dodávame v najrozličnejších veľkostiach a rôznych farbách, s vekom a bez veka. Stohovacie boxy ako skutočné priestorové zázraky sú najjednoduchším riešením na všetko, čo vyžaduje poriadok a prehľad.
Našli sme 342 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 342 artikel/-e/-ov

Stohovacie boxy na priestorovo úsporné skladovanieDo šírky to už nejde? Využite svoj sklad do výšky. S našimi úložnými boxmi sa stanú vaši zamestnanci obratom ruky skúsenými odborníkmi na stohovanie. Či tovary, náradie alebo príslušenstvo, ťažké alebo ľahké, u nás nájdete ten správny box pre každý obsah.Stohovanie s ľahkosťou – s našimi stohovacími boxmi pre každú požiadavkuStohovacie boxy nájdete u KAISER+KRAFT v rôznych veľkostiach a vyhotoveniach: s vekom alebo bez veka, s perforovanými alebo priebežnými stenami, vo forme koša, debny alebo nádoby na ťažké náklady. Pre potravinársky priemysel ponúkame varianty vhodné na potraviny, oceľové boxy unesú vysokú váhu.Čo majú naše stohovacie boxy spoločné? Napríklad svoju flexibilitu a robustnosť. Normované rozmery uľahčujú optimálne využitie disponibilného miesta na podlahe a na paletách. Ak sa rozhodnete pre paletu, potrebujete na premiestnenie stohu z jedného miesta na druhé už len stohovač alebo zdvíhací vozík.Stohovacie boxy: Zachovajte si prehľadStohovanie si vyžaduje určitú mieru organizácie, aby sa vaši zamestnanci vedeli v sklade orientovať. U KAISER+KRAFT preto dostanete stohovacie boxy v rôznych farbách, vkladacie prepravky, popisy a etikety a ďalšie užitočné príslušenstvo. Ochranné kryty a veká chránia obsah pred prachom, vlhkosťou a cudzími látkami.Nie ste si istý, či je správnou voľbou multifunkčný plastový box, nádoba z oceľového plechu alebo skladací box? Radi Vám pomôžeme pri stohovaní a všetkých ďalších otázkach týkajúcich sa vášho podnikového a skladovacieho zariadenia.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov