037 – 65 23 633 
Logo KAISER+KRAFT
ZAMERANÍ NA VAŠE POTREBY

Spoločnosť Kwesto sa premenovala na KAISER+KRAFT a takmer všetko, čo ste v minulosti nakupovali od spoločnosti Kwesto, vám teraz dodá spoločnosť KAISER+KRAFT.

Ak s tým súhlasíte, presmerujeme vás.

KAISER+KRAFT ponúka mnoho zaujímavých výrobkov, ktoré už možno poznáte z minulosti.

  • KAISER+KRAFT dodrží všetky svoje záruky.
  • Poskytneme vám bezplatné doručenie tovaru.
  • Stále platí 30-dňová lehota na bezproblémové vrátenie tovaru.
  • Žiadna minimálna hodnota objednávky, žiadne dodatočné administratívne poplatky.
Chceli by sme vás však o niečo požiadať: Ak ste boli predtým registrovaným zákazníkom na webovej stránke spoločnosti Kwesto, využite jednoduchý postup a zaregistrujte sa v novom internetovom obchode KAISER+KRAFT.

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška sedadla
Vyhotovenie podstavca
Rozsah prestavenia výšky
Materiál
 

Pracovné stoličky, pomôcky pre státie

Tu si sadni: pomôcky na státie a pracovné stoličky poskytujú lepšiu pohyblivosť a voľný priestor, keď je pracovisko obmedzené alebo zamestnanie si vyžaduje veľa flexibility. Tieto chytré produkty Vás prenesú zľava doprava, nahor a znova nadol. Podľa toho, kam sa potrebujete dostať alebo čo si od Vás Vaša práca vyžaduje.
Našli sme 106 artikel/-e/-ov
| | |
Rady pre nákup tovaru v kategórii Pracovné stoličky
Našli sme 106 artikel/-e/-ov
Pracovné stoličky, pomôcky na státie
Pracovné stoličky a pomôcky na státie ponúkajú v najrozmanitejšom pracovnom prostredí vhodnú možnosť na sedenie, ktorá je predpokladom príjemnej práce. Pracovné stoličky ako stoličky s kolieskami umožňujú mimoriadnu flexibilitu a mobilitu. Sú dostupné aj ako stabilné pevné stoličky. Pomôcky na státie umožňujú vďaka otočným a výklopným sedacím plochám takisto vysokú pohyblivosť a ergonomické výhody. Plynulé prestavenie výšky slúži na zvýšenie komfortu sedenia a individuálne prispôsobenie podľa postavy konkrétneho pracovníka. Ak sa používajú pracovné stoličky s kolieskami, odporúča sa cielený výber podľa konkrétneho typu podlahy. Kolieska môžu byť optimalizované pre priemyselné podlahy, kobercové podlahy a iné podklady. Vďaka kolieskam stoličiek brzdeným v závislosti od zaťaženia si môžete svoje každodenné používanie upraviť mimoriadne prakticky. Užitočná môže byť aj doplnková odkladacia plocha na náradie na nohe stoličky. Práve v sektore služieb ako pri kaderníkoch alebo vo výrobe na montážnom páse, kde musí sedieť každá operácia, sú tieto pojazdné stoličky s odkladacou plochou perfektným riešením. Rozhodnutie, či uprednostniť pracovné stoličky z kovu, stabilné stoličky alebo prípadne drevené stoličky, závisí v neposlednom rade od účelu použitia a priestorových daností. Pritom je potrebné dodržiavať aj príslušné bezpečnostné ustanovenia ako napríklad smernice protipožiarnej ochrany. Pomôcky na státie, ktoré sú konštruované ako sklopný podstavec, umožňujú priestorovo úsporné dočasné skladovanie, ak sa nepredpokladá trvalé používanie vždy na tom istom mieste. S vyhotoveniami z hliníka, ušľachtilej ocele alebo iných materiálov je pritom možné aj z hľadiska hmotnosti a stability dosiahnuť požadované prispôsobenie konkrétnym požiadavkám. Pomôcky na státie si môžete vybrať s nožnou oporou alebo bez nej.

Pracovné stoličky a stoly na efektívnu prácu
Pracovné stoličky a pomôcky na státie uľahčujú pracovné procesy a poskytujú možnosť striedavého a individuálnym požiadavkám zodpovedajúceho držania tela pri sedení a státí. Stoličky a sedadlá na státie je možné optimálne kombinovať s inými produktmi z tohto sortimentu. U KAISER+KRAFT nájdete, samozrejme, aj vhodné pracovné stoly k rôznym pracovným stoličkám a pomôckam na státie. Už pri prvom zariaďovaní si môžete vytvoriť ideálne pracovné prostredie, ktoré umožňuje koncentrovanú prácu. Vďaka veľkej rozmanitosti modelov pracovných stoličiek a pomôcok na státie nie je ani dodatočné modernizácia stolov a stolových dosiek, ktoré už máte k dispozícii, žiaden problém. Zostavte si v online obchode KAISER+KRAFT vysoko kvalitné zariadenie svojej firmy online.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov