037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Hĺbka
Kategória
Pre hmotnosť kotúča
Šírka
Šírka rezu
Výška
 

Baliace stoly

Na baliaci stôl, hotovo, ďalej: Kartón hore. Poskladať. Zalepiť. Otočiť. Vložiť fóliu so vzduchovými vankúšmi. Vložiť tovar. Znova fólia. Dodací list musí ísť tiež. Poskladať. Zalepiť. Nalepiť etiketu s adresou. Balík na vozík. Hotovo. Ide sa ďalej: Na našom baliacom stole to zvládnete aj ľavačkou.
Našli sme 15 artikel/-e/-ov
| | |
TRESTON - Baliaci stôl KOMBI
š x h 1800 x 900 mm
s DPH
1.494,-
bez DPH
1.245,-
TRESTON - Rezacie zariadenie
pre baliaci stôl 1800 x 900 mm
s DPH
742,80
bez DPH
619,-
s DPH
1.650,-
bez DPH
1.375,-
Novinka
s DPH
od 490,80
bez DPH
od 409,-
Novinka
s DPH
1.054,80
bez DPH
879,-
Novinka
s DPH
1.198,80
bez DPH
999,-
Novinka
Kompletná baliaca stanica
s odkladacou policou, zadnou stenou, zásuvkou
s DPH
1.314,-
bez DPH
1.095,-
Novinka
Kompletná baliaca stanica
s doskou na zásobník a odkladacou policou
s DPH
1.350,-
bez DPH
1.125,-
Novinka
Jednoduchý rezací stojan
v x h 1050 x 800 mm
s DPH
od 514,80
bez DPH
od 429,-
Novinka
Rezací stojan
s čepeľami tvaru V
s DPH
od 634,80
bez DPH
od 529,-
Novinka
Dvojitý rezací stojan
v x h 1550 x 800 mm
s DPH
od 1.186,80
bez DPH
od 989,-
Novinka
s DPH
od 478,80
bez DPH
od 399,-
Novinka
Rezačka pod stôl
s čepeľami tvaru V
s DPH
od 802,80
bez DPH
od 669,-
Novinka
Kolmý rezací stojan
s čepeľami tvaru V
s DPH
od 826,80
bez DPH
od 689,-
Novinka
Pojazdný vozík pod stôl
na kotúče materiálu
s DPH
od 382,80
bez DPH
od 319,-
Našli sme 15 artikel/-e/-ov
Baliace stoly pre plynulú expedíciu
Baliace stoly nachádzajú v každej zásielkovej predajni centrálne a niekedy najdôležitejšie využitie. Rýchlosť je pre dobre bežiaci obchod v expedícii alfou a omegou. Dobré baliace stoly pomáhajú Vašim zamestnancom pracovať rýchlo a efektívne. Doplnenia ako výškové prestavenie, rezacie zariadenia alebo svietidlá sa postarajú o obzvlášť dobré ergonomické pracovné podmienky, ktoré ešte prispievajú k rýchlosti práce v balení. Nie všetky baliace stoly sú rovnaké, preto sú pri tomto výrobku dôležité určité charakteristické znaky. Pri odosielaní listových zásielok, balíčkov a balíkov je dôležité, aby bolo k dispozícii dostatok pracovnej plochy, aby sa práca pri balení mohla vykonávať štruktúrovane a bezchybne. Na zodpovedajúcom pracovnom stole sa nachádza dostatok miesta na triedenie, balenie a frankovanie. Najmä pri veľkých predmetoch alebo veľkých množstvách, ktoré treba pripraviť na odoslanie, je miesto dôležitým faktorom pre systematickú a rýchlu prácu. Mnohé baliace stoly majú prídavné odkladacie plochy, ktoré poskytujú miesto na zakladače, obálky, pečiatky a iný materiál. Toto môže znamenať veľkú časovú úsporu, pretože všetky dôležité pomôcky môžu byť umiestnené na dosah ruky.

Baliace stoly vysokej kvality
Základný prvok baliaceho stola, pozostávajúci z pevnej oceľovej konštrukcie s práškovým nástrekom a pracovnej dosky s platovou povrchovou úpravou, je rozširovateľný a flexibilne použiteľný systém. Pre akúkoľvek potrebu sa tak dá zostaviť tá správna kombinácia. Pre baliace stoly sú v tejto internetovej predajni k dispozícii rozširovacie prvky, ako rozličné odkladacie plochy vo forme regálov. Tieto majú čiastočne výškovo prestaviteľné police a oceľové oblúky, ktoré umožňujú ukladanie obálok, zakladačov a lepenkových škatúľ vo zvislej polohe. Odkladacie police baliacich stolov majú pevnú konštrukciu, aby uniesli aj väčšie hmotnosti. Prídavné podstavcové zásuvky ponúkajú ešte viac úložného miesta na bezpečné odkladanie poštových známok, pečiatok, pier a ceruziek a iných drobných predmetov. K baliacim stolom existujú ako praktický doplnok aj integrované rezacie zariadenia s variabilnou šírkou rezu do 1000 mm. Nadstavbový rezací stojan sa dá jednoducho priskrutkovať na hranu dosky stola. Baliace stoly s kovovými zadnými stenami, odkladacími plochami na formuláre, pojazdnými kontajnermi, policami na klávesnice a iným príslušenstvom kompletizujú celý sortiment.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov