037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Vyhotovenie
Vnútorný priemer
Vnútorná dĺžka
Typ produktu
Pre priemer
Materiál
Hrúbka materiálu
Farba
Zobraziť viac
 

Ochrana hrán, ochrana povrchov

Žiaden balík, žiadna paleta sa nezaobíde bez hrán. A keď má byť váš expedovaný tovar doručený príjemcovi bezpečne a nepoškodený, použite malý trik pri balení, ktorý sa tu ponúka – v mnohých tvaroch, veľkostiach a materiáloch.
Našli sme 15 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 15 artikel/-e/-ov
To sa vždy hodí … ochrana hrán a ochrana povrchov
Správna ochrana hrán a ochrana povrchov uchráni tovar a oväzovacie pásky pred poškodením počas prepravy alebo pri skladovaní. Celé to znie jednoducho, v praxi je to však pomerne komplexná záležitosť. Pretože to, čo ponúkame ako ochranu hrán a ochranu povrchov, preberá aj ďalšie úlohy: tieto produkty nielen chránia hrany a povrchy citlivých výrobkov, súčasne slúžia aj ako stabilizátory alebo ako deformačná zóna medzi kartónom a produktom. Znižujú trenie alebo rovnomernejšie rozkladajú tlak pôsobiaci na hrany.

Aby bol expedovaný tovar v akýchkoľvek mysliteľných tvaroch a materiáloch bezpečne doručený, nájdete tu ochranu hrán v mnohých rôznych vyhotoveniach: tento rozsah siaha od jednoduchej podložky cez lišty, rohové prvky, uholníky a rohové uholníky až po profily. Nasledujúcim krokom je výber materiálu: lepenka je vhodná ako jednoduchšia a predsa účinná ochrana hrán a môže sa rovnako ako PE pena rezať na individuálne rozmery. V prípade oväzovacích pások s ostrými hranami sú naopak potrebné pevné, odolné uholníky na ochranu hrán z kovu alebo polyetylénu. Popri klasickej ochrane hrán dopĺňajú tento sortiment ochranné siete a tubusy. Ochranné siete sa prispôsobia akémukoľvek tvaru – od fľaše až po súčiastky stroja – a poskytujú spoľahlivú ochranu povrchov. V zaoblených tubusoch môžete odosielať dokumenty alebo plagáty bez obáv zo záhybov a zlomov. Čokoľvek chcete zabaliť a odoslať, v našom sortimente máme pre Vás zodpovedajúce prvky na ochranu hrán a ochranu povrchov.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov