037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
 

Rezače fólií a nože na kartóny

Rezať, prerezávať, vyrezávať, rozdeľovať. Dosť namáhavé, myslia si niektorí. Tí, ktorí poznajú naše rezače fólií, si to však už nemyslia. Jednoducho ich využívajú. Dobré rezacie zariadenie je nielen malé, obratné a bezpečné, ale tiež veľmi jednoducho odstráni obalový materiál, ani plasty a koža nie sú preň žiaden problém.
Našli sme 7 artikel/-e/-ov
| | |
Lista - Vyrezávací nôž
na vložky z penového materiálu
Cena na vyžiadanie
Nôž na kartón
nôž AUTO SLIDE
s DPH
60,-
bez DPH
50,-
Nôž na kartón
nôž AUTO SAFE
s DPH
78,36
bez DPH
65,30
Rezač fólií
s integrovaným odrezávačom pásky
s DPH
194,64
bez DPH
162,20
Nôž na kartón
nôž s keramickou čepeľou
s DPH
110,16
bez DPH
91,80
Nôž na kartón
nôž s rukoväťou Ergo a keramickou čepeľou
s DPH
171,36
bez DPH
142,80
Rezač fólií
s integrovaným odrezávačom pásky, mini
s DPH
145,68
bez DPH
121,40
Našli sme 7 artikel/-e/-ov
Rezače fólií
Rezač fólií je niekedy najdôležitejším nástrojom na príjme tovaru. Tam je totiž potrebné dobre nasadený obalový materiál čo najskôr odstrániť z dodaného tovaru, aby sa tovar dal skontrolovať a uskladniť. Dobrý rezací nôž Cutter tu síce verne poslúži, na odstraňovanie prieťažnej fólie z palety je však optimálnym riešením skrytý nôž na fólie, integrovaný do držiaka reznej hrany. Mimochodom, s týmto rezačom fólií nepredstavuje rýchla manipulácia žiadny problém, pretože vďaka bezpečnému krytu chrániacemu rezný kotúč prakticky nehrozí žiadne nebezpečenstvo zranenia. Rezací nôž z nehrdzavejúcej ocele je bezpečne zapuzdrený a chránený v plastovej rukoväti. Na práce v sklade znamená tento malý, ale kvalitný nástroj veľmi veľkú pomoc z hľadiska rýchlosti a bezpečnosti práce. Preto odporúčame, aby ste si kúpili hneď celú súpravu rezačov fólií a každému pracovníkovi, ktorý sa musí činiť na vstupe tovaru alebo na baliacom stole, poskytli tento malý praktický nástroj.

Čo dokáže rezač fólií?
S rezačom fólií sa dajú rezať nielen fólie, pretože jeho rezací list je dostatočne ostrý aj na bezpečné a rovné rezanie plastov a dokonca aj kože, ak majú byť tieto skladované a predávané v určitých častiach. Pri rezaní fólie sa osvedčuje predovšetkým 45-stupňový uhol, s ktorým sa jednoducho zaháknete na hornom okraji obalu a môžete rezať priamo smerom nadol. Je to veľmi jednoduchý a rýchly proces, ktorý v prepočte na deň ušetrí pomerne dosť času. Na mnohých rezačoch fólií je nasadená aj odnímateľná, voliteľná kovová doštička, ktorá umožňuje napríklad ľahko rozpojiť kartónové lepiace pásky. Vďaka tomu je rezač fólií praktickým doplnkom všestranne používaných nožov na koberce a zamestnanci na príjme tovaru môžu pracovať ešte rýchlejšie. Rezač fólií teda ako všestranný pomocník môže v sklade poskytnúť dobré služby. U KAISER+KRAFT si môžete kúpiť rezače fólií online a dostatočne zásobiť seba aj svojich zamestnancov.
Porovnanie produktov