037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Typ produktu
Šírka
Šírka kotúča
Materiál
Hrúbka materiálu
Farba
Dĺžka
Dĺžka kotúča
Zobraziť viac
 

Strečové fólie

Ako druhá koža: Prieťažná fólia je riešením na zabezpečenie, zabalenie a ochranu tovaru, ktorý odosielate. Nielenže odoláva vetru a nepriaznivému počasiu, ale poskytuje Vášmu tovaru dodávanému na paletách aj bezpečnú stabilitu.
Našli sme 27 artikel/-e/-ov
| | |
Rady pre nákup tovaru v kategórii Strečové fólie
Našli sme 27 artikel/-e/-ov
Rôzne druhy prieťažnej fólie
Transparentné prieťažné fólie sú veľmi elastické, ľahko sa naťahujú a sú k dispozícii v samopriľnavom vyhotovení na obzvlášť praktické nasadzovanie. Polyetylénová fólia ako obalový materiál je nielen dobre rozťažná, ale aj šetrná k životnému prostrediu, pretože sa vyrába s malým množstvom energie a PE fólia sa dá neskôr spracovať na nové výrobky z plastu. Krycie listy na palety z LDPE umožňujú dodatočnú ochranu tovarov pred zlými poveternostnými podmienkami. Fólie z vysokotlakového polyetylénu sú dostupné v čiernej a bielej farbe, prípadne v transparentnom vyhotovení. Strečová fólia sa dodáva väčšinou v kotúčoch. Ovíjanie paliet oviňovacou fóliou uľahčuje odvíjač fólie. Naša online predajňa ponúka zodpovedajúce ochranné fólie pre rôzne varianty použitia. Prieťažná fólia na ručné odvíjanie sa z kotúča najjednoduchšie odvíja pomocou ručného ovíjacieho prístroja. Odvíjače, ktoré ponúkame na tieto účely, boli vyrobené s prihliadnutím na ergonomické požiadavky. Na balenie malých predmetov existujú prieťažné mini fólie, ktoré sú v ponuke hneď aj so súpravou praktických malých odvíjačov. A konečne KAISER+KRAFT ponúka na strojové balenie vo veľkom rozsahu spoľahlivú strojovú prieťažnú fóliu zabezpečujúcu rýchly a plynulý priebeh expedície.

Bezpečná preprava s prieťažnou fóliou
Na ochranu jednotlivých krabíc na palete pred kĺzaním a poškodením sa ako obzvlášť spoľahlivé riešenie ukázalo a osvedčilo používanie prieťažnej fólie. S praktickou PE fóliou sa naložené palety dajú šikovne ovinúť ešte predtým, ako sa odovzdajú na expedíciu do cudzích rúk. Práve pri expedovaní rozbitného tovaru často ochrana vo vnútri balíka pomocou vzduchových vankúšov už nepostačuje. Stačia malé nerovnosti na podlahe, aby balík spadol z paletového vozíka. Naopak, prieťažná fólia jednotlivé balíky navzájom fixuje a nepretrhne sa tak ľahko ani pri ťažkých nákladoch. Pri expedovaní vysoko cenného tovaru sa preto použitie prieťažnej fólie určite oplatí. Neponechávajte veci na náhodu a myslite na to, aby ste svoj tovar zabezpečili a chránili.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov