Značka
Funkcia
Rozsah váženia max.

Váženie

Nesprávne ofrankované listy, zásielky a balíky vyvolávajú nespokojnosť, pretože spôsobujú omeškanie doručenia. Dodací termín sa nesplní, zákazník je nahnevaný, zamestnanec frustrovaný. Tak si radšej zabezpečte profesionálnu váhu z našej aktuálnej ponuky.

V kategórii Váženie Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: KERN, Soehnle, EUROKRAFTpro, MAUL.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 59
Zobrazenie:
Váženie s váhou
Váhy sa často používajú vtedy, keď hrá dôležitú úlohu aj hmotnosť daného predmetu. V každej firme, ktorá má do činenia s balením a expedíciou tovarov, sú poštové váhy dôležitým a denne používaným predmetom. Váženie listov, balíčkov a balíkov je dôležité kvôli správnemu frankovaniu alebo aby ste balíkovej službe mohli uviesť presné hmotnosti. Na plnenie týchto úloh sú poštové váhy praktickou pomôckou. Váženie balíčkov a zisťovane hmotnosti listových zásielok s týmito váhami už nebude žiaden problém. Elektrické váhy umožňujú časovo úsporne a veľmi presne odvážiť mimoriadne drobný tovar, ktorý sa dá len ťažko spočítať. Takto sa určí množstvo. Spočítanie veľkých množstiev môže vyžadovať taktiež príliš veľa času. Aj v tomto prípade je váženie užitočnou metódou na rýchle a presné určenie počtu kusov.

Profesionálne váhy vysokej kvality
Naša online predajňa ponúka rôzne váhy. Sortiment zahŕňa vysokokvalitné kompaktné váhy a profesionálne váhy s počítacou funkciou. Pre každé potreby sa nájde správna váha. Váženie balíčkov je rýchlo a jednoducho možné pomocou kontaktnej váhy. Sieťová a akumulátorová prevádzka poskytujú veľkú flexibilitu. Robustné materiály a dobré spracovanie zaručujú dlhú životnosť aj pri každodennom používaní. Na váženie tovaru sú praktickým variantom váhy s počítacou funkciou. Vďaka jednoduchej obsluhe a dobre čitateľným displejom je ich používanie veľmi komfortné. Váhy s počítacou funkciou umožňujú odváženie hmotnosti a aj zistenie počtu kusov. Tieto váhy sa takto dajú využiť podľa individuálnych potrieb. Profesionálne váhy s počítacou funkciou poskytujú obzvlášť presné stanovenie počtu kusov. Automatická referenčná optimalizácia umožňuje exaktné spočítanie. Váhy odolné proti prachu a striekajúcej vode možno prevádzkovať v sklade a dielni.