037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Farba
 

Čistiace utierky

Kvapaliny, tuky, oleje − zmizli. Fľaky, škvrny, mazanice − fuč … Viete, ako je to s handrou … A jediným kliknutím sa teraz dostanete k našim čistiacim utierkam. Použiteľné viacúčelovo, odstránia veľa a všetko znova utrú do čista.
Našli sme 8 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
101,88
bez DPH
84,90
s DPH
59,88
bez DPH
49,90
s DPH
65,88
bez DPH
54,90
Súprava odvíjačov čistiaceho papiera
s držiakom vreca na odpadky
s DPH
154,80
bez DPH
129,-
s DPH
od 46,68
bez DPH
od 38,90
s DPH
51,48
bez DPH
42,90
s DPH
107,88
bez DPH
89,90
s DPH
119,88
bez DPH
99,90
Rady pre nákup tovaru v kategórii Čistiace utierky
Našli sme 8 artikel/-e/-ov

Čistiace utierky na rýchle odstránenie fľakovZotrieť, vysušiť, nasať – naše čistiace utierky sú všeúčelové pomôcky proti fľakom, šmuhám alebo vytečeným kvapalinám. A pretože pri práci často niečo unikne, máme pre vás viac ako jeden kotúč.Priemyselné čistiace utierky na plochy a rukySkvelá na našich čistiacich utierkach je ich všestrannosť. Či ruky, diely strojov alebo plochy stolov, olej, voda alebo nečistota – jeden alebo dva pohyby rúk a znova zavládne čistota. Dôležité je to, aby ste pri čistení siahli po správnej utierke. Na ľahké nečistoty dostanete v našom obchode praktický čistiaci papier. Pri odolných prípadoch siahnite radšej po jednom z nasledujúcich variantov:  • Priemyselné utierky v hybridnej kvalite sú vhodné na vlhké utieranie znečistených povrchov, čistenie dielov strojov a náradia, ako aj čistenie rúk a strojov od tukov a olejov.

  • Čistiace utierky v kvalite TAD sa vyznačujú obzvlášť vysokou pevnosťou a absorpciou vody.

  • Maximálny čistiaci výkon majú utierky z netkanej textílie. Zachytávajú dokonca kovové triesky a dajú sa používať viacnásobne.


Špeciálne na manažment únikov dostanete u KAISER+KRAFT absorpčné tkaniny. Čim sa vyznačujú a prečo sú ideálne na manipuláciu s nebezpečnými látkami, zistíte z našich FAQ.Čistiace utierky vždy na dosah ruky – nástenné držiaky a podlahové stojanyKoniec hľadania: s nástenným držiakmi zabezpečíte kotúčom čistiaceho papiera pevné miesto. Naše súpravy odvíjačov čistiaceho papiera spájajú mobilné podlahové stojany s držiakom vreca na odpadky. To znamená ešte menej behania a ešte väčšiu čistotu.Aby mohli vaši zamestnanci siahnuť po optimálnom vybavení nielen pri odstraňovaní fľakov, nájdete u KAISER+KRAFT veľký výber produktov na priemyselné čistenie a prevádzkové vybavenie. Nechajte sa teraz inšpirovať a získajte maximum z každého pracovného miesta.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov