037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Farba
 

Čistiace utierky

Kvapaliny, tuky, oleje − zmizli. Fľaky, škvrny, mazanice − fuč … Viete, ako je to s handrou … A jediným kliknutím sa teraz dostanete k našim čistiacim utierkam. Použiteľné viacúčelovo, odstránia veľa a všetko znova utrú do čista.
Našli sme 15 artikel/-e/-ov
| | |
Rady pre nákup tovaru v kategórii Čistiace utierky
Našli sme 15 artikel/-e/-ov

Čistiace utierky na rýchle odstránenie fľakovZotrieť, vysušiť, nasať – naše čistiace utierky sú všeúčelové pomôcky proti fľakom, šmuhám alebo vytečeným kvapalinám. A pretože pri práci často niečo unikne, máme pre vás viac ako jeden kotúč.Priemyselné čistiace utierky na plochy a rukySkvelá na našich čistiacich utierkach je ich všestrannosť. Či ruky, diely strojov alebo plochy stolov, olej, voda alebo nečistota – jeden alebo dva pohyby rúk a znova zavládne čistota. Dôležité je to, aby ste pri čistení siahli po správnej utierke. Na ľahké nečistoty dostanete v našom obchode praktický čistiaci papier. Pri odolných prípadoch siahnite radšej po jednom z nasledujúcich variantov:  • Priemyselné utierky v hybridnej kvalite sú vhodné na vlhké utieranie znečistených povrchov, čistenie dielov strojov a náradia, ako aj čistenie rúk a strojov od tukov a olejov.

  • Čistiace utierky v kvalite TAD sa vyznačujú obzvlášť vysokou pevnosťou a absorpciou vody.

  • Maximálny čistiaci výkon majú utierky z netkanej textílie. Zachytávajú dokonca kovové triesky a dajú sa používať viacnásobne.


Špeciálne na manažment únikov dostanete u KAISER+KRAFT absorpčné tkaniny. Čim sa vyznačujú a prečo sú ideálne na manipuláciu s nebezpečnými látkami, zistíte z našich FAQ.Čistiace utierky vždy na dosah ruky – nástenné držiaky a podlahové stojanyKoniec hľadania: s nástenným držiakmi zabezpečíte kotúčom čistiaceho papiera pevné miesto. Naše súpravy odvíjačov čistiaceho papiera spájajú mobilné podlahové stojany s držiakom vreca na odpadky. To znamená ešte menej behania a ešte väčšiu čistotu.Aby mohli vaši zamestnanci siahnuť po optimálnom vybavení nielen pri odstraňovaní fľakov, nájdete u KAISER+KRAFT veľký výber produktov na priemyselné čistenie a prevádzkové vybavenie. Nechajte sa teraz inšpirovať a získajte maximum z každého pracovného miesta.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov