037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Farba
 

Čistiace utierky

Kvapaliny, tuky, oleje − zmizli. Fľaky, škvrny, mazanice − fuč … Viete, ako je to s handrou … A jediným kliknutím sa teraz dostanete k našim čistiacim utierkam. Použiteľné viacúčelovo, odstránia veľa a všetko znova utrú do čista.
Našli sme 8 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
101,88
bez DPH
84,90
s DPH
59,88
bez DPH
49,90
s DPH
65,88
bez DPH
54,90
Súprava odvíjačov čistiaceho papiera
s držiakom vreca na odpadky
s DPH
154,80
bez DPH
129,-
s DPH
od 46,68
bez DPH
od 38,90
s DPH
51,48
bez DPH
42,90
s DPH
107,88
bez DPH
89,90
s DPH
119,88
bez DPH
99,90
Rady pre nákup tovaru v kategórii Čistiace utierky
Našli sme 8 artikel/-e/-ov
Čistiace utierky
Bez čistiacich utierok si pri upratovaní neporadíte. Pre čistenie a sanitárne potreby platia v prevádzke špeciálne požiadavky, pretože hygiena a čistota predstavujú vo firme kľúčovú požiadavku. KAISER+KRAFT Vám v online predajni ponúka čistiace utierky, čistiaci papier a čistiace systémy. Zásobníky na čistiaci papier, ktoré sú schopné uchytiť kotúče papiera až do šírky 400 mm, sú komfortným riešením na inštalovanie na stenu. Mobilné podlahové stojany sa dajú postaviť v dielni, kde sa potom môžu ľubovoľne posúvať. Odtrhová hrana zosilnená sklenenými vláknami umožňuje rýchle a jednoduché odoberanie čistiaceho papiera v požadovanej veľkosti. Tento systém je principiálne vhodný aj do sanitárnej oblasti a je k dispozícii v rôznych verziách vyhotovenia. Vyberte si u KAISER+KRAFT z rôznych druhov papiera tie, ktoré sú optimálne pre Váš účel použitia. Kotúče čistiaceho papiera v kvalite TAD vykazujú vysokú odolnosť proti pretrhnutiu aj v mokrom stave a sú obzvlášť vhodné na tuky a oleje. Jednotlivé kotúče si môžete objednať aj v predperforovanej forme. Papierové kotúče z netkanej textílie sa v prípade potreby dajú použiť aj viackrát. Vhodné sú aj na plochy, látky a materiály citlivé na nečistoty. Kryt nad kotúčmi papiera chráni tieto spoľahlivo pred prachom a znečistením.

Čistiace utierky na priemyselné použitie
Rôzne čistiace utierky, ktoré ponúka KAISER+KRAFT, dostanete aj vo veľkých dodacích množstvách. Sú preto vhodné aj na použitie vo veľkých výrobných prevádzkach a dielňach. Objednajte si Vaše čistiace utierky v online predajni KAISER+KRAFT v náročnej priemyselnej kvalite pri osvedčene výhodných dodacích podmienkach.
Porovnanie produktov