037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Farba
 

Čistiace utierky

Kvapaliny, tuky, oleje − zmizli. Fľaky, škvrny, mazanice − fuč … Viete, ako je to s handrou … A jediným kliknutím sa teraz dostanete k našim čistiacim utierkam. Použiteľné viacúčelovo, odstránia veľa a všetko znova utrú do čista.
Našli sme 13 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
107,88
bez DPH
89,90
Kaercher - Froté utierky, široké
z vysokokvalitnej bavlny
s DPH
28,68
bez DPH
23,90
s DPH
65,88
bez DPH
54,90
Súprava odvíjačov čistiaceho papiera
s držiakom vreca na odpadky
s DPH
166,80
bez DPH
139,-
s DPH
71,88
bez DPH
59,90
Novinka
Cena na vyžiadanie
Novinka
Kaercher - Mikrovláknová utierka
10 kusov/balenie, d x š 380 x 375 mm, od 2 OJ
Cena na vyžiadanie
Novinka
Kaercher - Mikrovláknová utierka
5 kusov/balenie, d x š 400 x 400 mm, od 2 OJ
Cena na vyžiadanie
s DPH
od 49,08
bez DPH
od 40,90
s DPH
53,88
bez DPH
44,90
Rubbermaid - Mikrofázová handra
OJ 12 ks, d x š 406 x 406 mm
s DPH
71,88
bez DPH
59,90
s DPH
113,88
bez DPH
94,90
s DPH
130,80
bez DPH
109,-
Rady pre nákup tovaru v kategórii Čistiace utierky
Našli sme 13 artikel/-e/-ov

Čistiace utierky na rýchle odstránenie fľakovZotrieť, vysušiť, nasať – naše čistiace utierky sú všeúčelové pomôcky proti fľakom, šmuhám alebo vytečeným kvapalinám. A pretože pri práci často niečo unikne, máme pre vás viac ako jeden kotúč.Priemyselné čistiace utierky na plochy a rukySkvelá na našich čistiacich utierkach je ich všestrannosť. Či ruky, diely strojov alebo plochy stolov, olej, voda alebo nečistota – jeden alebo dva pohyby rúk a znova zavládne čistota. Dôležité je to, aby ste pri čistení siahli po správnej utierke. Na ľahké nečistoty dostanete v našom obchode praktický čistiaci papier. Pri odolných prípadoch siahnite radšej po jednom z nasledujúcich variantov:  • Priemyselné utierky v hybridnej kvalite sú vhodné na vlhké utieranie znečistených povrchov, čistenie dielov strojov a náradia, ako aj čistenie rúk a strojov od tukov a olejov.

  • Čistiace utierky v kvalite TAD sa vyznačujú obzvlášť vysokou pevnosťou a absorpciou vody.

  • Maximálny čistiaci výkon majú utierky z netkanej textílie. Zachytávajú dokonca kovové triesky a dajú sa používať viacnásobne.


Špeciálne na manažment únikov dostanete u KAISER+KRAFT absorpčné tkaniny. Čim sa vyznačujú a prečo sú ideálne na manipuláciu s nebezpečnými látkami, zistíte z našich FAQ.Čistiace utierky vždy na dosah ruky – nástenné držiaky a podlahové stojanyKoniec hľadania: s nástenným držiakmi zabezpečíte kotúčom čistiaceho papiera pevné miesto. Naše súpravy odvíjačov čistiaceho papiera spájajú mobilné podlahové stojany s držiakom vreca na odpadky. To znamená ešte menej behania a ešte väčšiu čistotu.Aby mohli vaši zamestnanci siahnuť po optimálnom vybavení nielen pri odstraňovaní fľakov, nájdete u KAISER+KRAFT veľký výber produktov na priemyselné čistenie a prevádzkové vybavenie. Nechajte sa teraz inšpirovať a získajte maximum z každého pracovného miesta.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov