037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Vlastnosť
 

Dielenské pulty

Aj v dielni, v expedícii a v sklade sa dá dlho rečniť. Ak chcete v týchto priestoroch oboznámiť svojich zamestnancov s návodmi, potrebujete pult na písanie postojačky alebo dielenský pult. Bude Vás možno vidieť. Bude Vás možno počuť. Tieto pulty však ponúkajú ešte niečo navyše: miesto na uschovanie, mobilitu a poriadok.
Našli sme 12 artikel/-e/-ov
| | |
QUIPO - Dielenský stôl, stacionárny
s 2 pevnými oceľovými dnami
s DPH
330,-
bez DPH
275,-
s DPH
766,80
bez DPH
639,-
s DPH
322,80
bez DPH
269,-
QUIPO - Kombinovaná súprava pultu na prácu postojačky
pozostávajúca zo skrine na náradie, písacieho pultu a pojazdnej plošinky
s DPH
454,80
bez DPH
379,-
Pavoy - Priemyselný pult na prácu postojačky
so skrinkou s krídlovými dverami
s DPH
478,80
bez DPH
399,-
EUROKRAFT - Pojazdný pult
so skrinkou vrát. 2 políc
s DPH
514,80
bez DPH
429,-
Skriňa na náradie s písacím pultom
v x š x h 1220 x 915 x 457 mm
s DPH
od 310,80
bez DPH
od 259,-
s DPH
298,80
bez DPH
249,-
Pult na písanie postojačky s triediacimi priehradkami
so skriňou s krídlovými dverami vrát. 1 police
s DPH
454,80
bez DPH
379,-
s DPH
394,80
bez DPH
329,-
RAU - Priemyselný pult na prácu postojačky
s otvorenou policou nad skriňou
s DPH
od 574,80
bez DPH
od 479,-
s DPH
od 634,80
bez DPH
od 529,-
Našli sme 12 artikel/-e/-ov
Pult na prácu postojačky a dielenský pult
Pulty na prácu postojačky sa väčšinou spájajú s rečníckymi pultami a s prezentáciou. Prirodzene, tento pult sa už dávno nepoužíva len na prezentačné a moderačné účely, v moderných priemyselných dielňach nachádza svoje využitie aj ako dielenský pult. V takej dielni teda už dávno nie je jediným účelným inventárom dielenský vozík a dielenský stôl. Pult na prácu postojačky môže v dielni slúžiť jednak ako odkladacia plocha na pracovné pokyny, návody a príručky, a jednak ako plocha na písanie pri vyhotovovaní správ a kontrole jednotlivých krokov. Pričom horná časť funguje ako pult na písanie a úložný pult, spodná časť pultu na prácu postojačky sa môže využívať najrozličnejším spôsobom. Môžu v nej byť integrované napríklad viaceré zásuvky, do ktorých sa dá uložiť náradie, návody a písacie materiály, alebo môže mať skriňové dvierka, za ktorými sa nachádzajú triediace priečinky. Jednotlivé úložné police na pulte na prácu postojačky môžu byť aj voľne prístupné – bez zásuviek alebo dvierok, tak aby sa tam dali ukladať veci, ktoré musia byť vždy rýchlo poruke.

Mobilné pulty do dielne
Pult na prácu postojačky s kolieskami môže byť v dielenskom priestore veľmi praktický, pretože jednotliví pracovníci väčšinou nepracujú vždy len na jednom a tom istom mieste. Pojazdný pult sa dá napríklad v autodielni presúvať od auta k autu. Tak sa dá vždy písomne podchytiť, kto a akú prácu vykonal na ktorom vozidle. Na stacionárnom pulte môžu zodpovední pracovníci vyhotovovať dôležité denné protokoly. Na konci každého dňa sa napríklad zaeviduje počet doručených spätných zásielok a počet spracovaných spätných zásielok, ako aj počet balíkov zabalených na expedíciu. Na základe týchto čísiel možno vyhotovovať štatistiky dôležité z hľadiska firmy. S malým úložným priestorom pod písacím pultom sa dajú šikovne uskladňovať zakladače s dennými protokolmi z niekoľkých mesiacov. Či pojazdný pult alebo pult na pult na prácu postojačky – aj v dielni a prevádzke môže takto byť v každom pracovnom priestore maximálny poriadok a môžu sa vďaka nim vyhotovovať požadované analýzy.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov