Značka
Vlastnosť
Výber sortimentu
  • Katalógový sortiment (12)
  • Exkluzívny sortiment online (2)

Dielenské pulty

Aj v dielni, v expedícii a v sklade sa dá dlho rečniť. Ak chcete v týchto priestoroch oboznámiť svojich zamestnancov s návodmi, potrebujete pult na písanie postojačky alebo dielenský pult. Bude Vás možno vidieť. Bude Vás možno počuť. Tieto pulty však ponúkajú ešte niečo navyše: miesto na uschovanie, mobilitu a poriadok.

V kategórii Dielenské pulty Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, Pavoy, RAU, EUROKRAFTbasic, QUIPO.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 14
Zobrazenie:
Pult na prácu postojačky a dielenský pult
Pulty na prácu postojačky sa väčšinou spájajú s rečníckymi pultami a s prezentáciou. Prirodzene, tento pult sa už dávno nepoužíva len na prezentačné a moderačné účely, v moderných priemyselných dielňach nachádza svoje využitie aj ako dielenský pult. V takej dielni teda už dávno nie je jediným účelným inventárom dielenský vozík a dielenský stôl. Pult na prácu postojačky môže v dielni slúžiť jednak ako odkladacia plocha na pracovné pokyny, návody a príručky, a jednak ako plocha na písanie pri vyhotovovaní správ a kontrole jednotlivých krokov. Pričom horná časť funguje ako pult na písanie a úložný pult, spodná časť pultu na prácu postojačky sa môže využívať najrozličnejším spôsobom. Môžu v nej byť integrované napríklad viaceré zásuvky, do ktorých sa dá uložiť náradie, návody a písacie materiály, alebo môže mať skriňové dvierka, za ktorými sa nachádzajú triediace priečinky. Jednotlivé úložné police na pulte na prácu postojačky môžu byť aj voľne prístupné – bez zásuviek alebo dvierok, tak aby sa tam dali ukladať veci, ktoré musia byť vždy rýchlo poruke.

Mobilné pulty do dielne
Pult na prácu postojačky s kolieskami môže byť v dielenskom priestore veľmi praktický, pretože jednotliví pracovníci väčšinou nepracujú vždy len na jednom a tom istom mieste. Pojazdný pult sa dá napríklad v autodielni presúvať od auta k autu. Tak sa dá vždy písomne podchytiť, kto a akú prácu vykonal na ktorom vozidle. Na stacionárnom pulte môžu zodpovední pracovníci vyhotovovať dôležité denné protokoly. Na konci každého dňa sa napríklad zaeviduje počet doručených spätných zásielok a počet spracovaných spätných zásielok, ako aj počet balíkov zabalených na expedíciu. Na základe týchto čísiel možno vyhotovovať štatistiky dôležité z hľadiska firmy. S malým úložným priestorom pod písacím pultom sa dajú šikovne uskladňovať zakladače s dennými protokolmi z niekoľkých mesiacov. Či pojazdný pult alebo pult na pult na prácu postojačky – aj v dielni a prevádzke môže takto byť v každom pracovnom priestore maximálny poriadok a môžu sa vďaka nim vyhotovovať požadované analýzy.