Značka
Typ produktu
Cena s DPH
166
166
1392
1392
-

Navijaky pre hadice, káble

Zbohom zakopnutia. Adieu káblový zmätok. Maj sa, chaos káblov. S navijakom na hadice a káble sa všetko dostane pekne na cievku. S cieľom dosiahnuť vyššiu bezpečnosť práce na staveniskách, v dielňach alebo garážach. Jednoducho odvinúť správnu dĺžku hadice, príp. kábla a po použití znova navinúť. A v okamžiku je všetko znova pekne upratané.

V kategórii Navijaky pre hadice, káble Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: QUIPO, HAZET.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 16
Zobrazenie:
Navijaky na hadice a káble
Navijaky na hadice a káble sa postarajú všade v prevádzke o usporiadaný vzhľad a priebeh výroby bez nepríjemných nástrah zakopnutia. Čím hektickejší je moderný všedný pracovný deň, tým dôležitejšie je dobre premyslené riešenie na uskladnenie káblov a hadíc. Ako mimoriadne účelné sa pritom osvedčujú profesionálne navijaky na hadice a káble. Dajú sa upevniť rôznym spôsobom, líšia sa v oblasti použitia, v rôznorodosti vyhotovenia, vždy sú však zhotovené z najlepších materiálov, určené na trvalé používanie aj v najnáročnejších prevádzkových dobách. Navijaky na hadice a držiaky káblov účinne prispievajú k plynulým výrobným procesom a pracovným dráham bez nebezpečenstva úrazu. Pri výbere vhodných navijakov na hadice a káble sú dôležité menovité svetlosti, prípojky a zaťažiteľnosti, rovnako ako otázka izolácie a odolnosti voči miestnym chemikáliám.

Navijaky na priemyselné použitie – pretože bezpečnosť má prioritu
V našej ponuke máme vhodné navijaky pre káble a hadice pre každú oblasť priemyselného použitia. Či vzduch alebo voda, rôzne menovité svetlosti a prípojné veľkosti, ako aj rôzne zaťažiteľnosti pri tlaku, doplnené gumovými hadicami rezistentným voči olejom: naša optimalizovaná ponuka predstavuje výber určený na použitie v moderných výrobných zariadeniach. Dôležitými heslami sú pritom kompletná izolácia, bez požiadavky na údržbu a ochrana proti striekajúcej vode. Všetky modely, mobilné alebo určené na pevnú inštaláciu, sú vyrobené podľa najmodernejších hľadísk priemyselného namáhania. Vyberte si teraz z ponuky KAISER+KRAFT zodpovedajúce navijaky na hadice a káble pre Vašu oblasť použitia a podporte tým poriadok a bezpečnosť aj vo Vašej dielni.