Značka
Šírka
Výška

Ochrana pri zváraní

V pote svojej tváre … v určitých profesiách by sa nikdy nemalo pracovať bez ochrany pri zváraní. Chráni pred výparmi a žiarou vznikajúcimi pri zváraní a pred odletujúcimi iskrami – bez toho, aby obmedzovala v práci. S našimi produktami si môžete profesionálne zostaviť Vaše osobné ochranné vybavenie.

V kategórii Ochrana pri zváraní Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: QUIPO, JUTEC.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 17
Zobrazenie:
Ochrana pre zváračov pre bezpečnosť pri zváračských prácach
Zváračské práce by sa mali vykonávať len s ochrannými pomôckami pre zváračov. Pri prácach v dielni a aj v priemysle predstavuje zváranie dôležitý pracovný krok pri mnohých projektoch. Zvárači však pritom musia dbať na príslušnú ochranu pri zváraní. Rizikový faktor pri zváraní predstavuje okrem odletujúcich iskier najmä žiara vznikajúca pri zváraní. Pomocou ochranného štítu alebo ochrannej steny pre zváračov sa môžu zvárači ale aj ostatné osoby účinne chrániť pred týmito nebezpečenstvami. Ochrana pri zváraní zaisťuje pritom príslušnú ochranu na pracovisku. A pretože ochrana zdravia pri práci je veľmi dôležitá téma, nájdete v našej predajni aj ochranné oblečenie, bezpečnostnú obuv, ochranné rukavice a ochranu dýchacích ciest, očí a sluchu.

Robustné zváračské ochranné prostriedky
Profesionálna ochrana pri zváraní sa vyznačuje tým, že umožňuje pracovať bez problémov a zároveň neprekáža v práci. Kvalitné a dobre premyslené zváračské prilby od KAISER+KRAFT sú nielen pevné a chránia pred výparmi a žiarou vznikajúcimi pri zváraní, ale sa aj pohodlne nosia. Tým umožňujú hladký priebeh prác. Špeciálne ochranné okuliare sú vhodné aj pre pracovníkov s dioptrickými okuliarmi. Vďaka solárnym článkom okrem toho nie je potrebná výmena batérií. Pri zváračských prácach je dôležité, aby sa pracovník mohol spoľahnúť na profesionálne vybavenie a robustné ochranné pomôcky pri zváraní. Vysokokvalitné zváračské ochranné steny zaručujú pevné státie a bezpečnú ochranu pred odletujúcimi iskrami a umožňujú vizuálne oddelenie pracovného priestoru zvárača. Aj prilby pevne sedia, čo značne uľahčuje prácu. Výberom vysokokvalitných materiálov je zabezpečená optimálna ochrana. Dobre premyslená konštrukcia zváračských ochranných pomôcok taktiež prispieva ku komplexnej ochrane pri zváraní. Ochranné pomôcky pre zváračov sa koncipujú v podmienkach blízkych praxi, čím možno dosiahnuť optimálne výsledky z hľadiska používania. Inovatívne riešenia, napríklad mobilné zváračské ochranné steny, prispievajú k rozšíreniu oblasti použitia týchto funkčných zariadení.