Značka
Typ produktu
Nosnosť

Podstavcové stojany a pojazdné stojany

Žiaden stojan? Žiaden problém! V našom sortimente máme pre Vás podstavcové stojany a pojazdné stojany. Tieto mnohostranne použiteľné pomocné zariadenia uľahčujú Váš všedný pracovný deň vždy vtedy, keď musíte pracovať s nepohodlnými a ťažkými dielmi ako sú rúry, dosky, platne a iný dlhý materiál.

V kategórii Podstavcové stojany a pojazdné stojany Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, Kongamek.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 7
Zobrazenie:
Podstavcové stojany a valčekové stojany – uľahčenie práce v pravom zmysle slova.
Ťažké dosky, dlhé rúry, tabule, s ktorými sa ťažko manipuluje: každý, kto sa v dielni alebo na stavenisku musí riadne chopiť práce, pozná hodnotu podstavcových stojanov a valčekových stojanov. V čom sa však tieto dve pomôcky líšia? Je to celkom jednoduché. Podstavcové stojany sa používajú napríklad vtedy, keď treba paletu zdvihnúť do určitej výšky, aby ste na nej mohli pracovať. Jednoducho podložte viaceré podstavcové stojany a môžete sa postiť do práce. Alternatívne môžete s využitím podstavcového stojana jednoducho rozšíriť úložné plochy Vášho dielenského stola. Čo sa týka bezpečnostných aspektov, ani v jednom z týchto prípadov nemusíte mať žiadne obavy, pretože naše modely sú extrémne robustné a bez problémov odolajú drsným každodenným požiadavkám pri práci v dielni. Jediné, na čo musíte dbať, je dostatočná nosnosť Vašich podstavcových stojanov. Po dokončení práce jednoducho podstavcový stojan sklopíte a priestorovo úsporne ho uložíte, alebo ho premiestnite na ďalšie miesto použitia.

Podstavcové stojany a valčekové stojany – jednoducho praktické, jednoducho dobré.
Valčekové stojany naopak redukujú silu potrebnú na pohyb a sú preto najlepšou voľbou, ak pri Vašej práci potrebujete podoprieť dlhšie rúry alebo dosky, napríklad aby ste ich mohli posúvať pri strojoch, ako sú frézovačky alebo vŕtačky. K dispozícii sú buď s bežným nosným valčekom, alebo s nosníkmi v tvare V a guľkovými kladkami. Tento posledný variant je flexibilnejší, pretože môžete so svojím pracovným nástrojom pohybovať vo všetkých smeroch, nielen dopredu a dozadu. A čo sa týka ergonómie? Z tohto hľadiska sú všetky valčekové stojany špičkové, pretože ich výška sa dá plynule prestavovať, takže vykrúcanie sa, zohýbanie alebo naťahovanie sa je už minulosťou. Vyberte si model, ktorý sa Vám najlepšie hodí!