037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Nosnosť
Rozsah zdvihu
 

Podstavcové stojany a pojazdné stojany

Žiaden stojan? Žiaden problém! V našom sortimente máme pre Vás podstavcové stojany a pojazdné stojany. Tieto mnohostranne použiteľné pomocné zariadenia uľahčujú Váš všedný pracovný deň vždy vtedy, keď musíte pracovať s nepohodlnými a ťažkými dielmi ako sú rúry, dosky, platne a iný dlhý materiál.
Našli sme 8 artikel/-e/-ov
| | |
Kongamek - Podstavcový stojan
d x š x v 1170 x 540 x 660 mm
s DPH
57,48
bez DPH
47,90
EUROKRAFT - Valčekový stojan
s oceľovým nosným kolieskom, rozsah zdvihu 675 - 1065 mm
s DPH
354,-
bez DPH
295,-
Novinka
s DPH
101,88
bez DPH
84,90
Novinka
s DPH
142,80
bez DPH
119,-
Novinka
Podperný stojan na materiál
úložná šírka 200 mm
s DPH
286,80
bez DPH
239,-
Novinka
Podperný stojan na materiál
úložná šírka 400 mm
s DPH
358,80
bez DPH
299,-
EUROKRAFT - Valčekový stojan
s nosičom v tvare V, rozsah zdvihu 635 - 1025 mm
s DPH
342,-
bez DPH
285,-
EUROKRAFT - Valčekový stojan
s oceľovým nosným kolieskom, rozsah zdvihu 610 - 970 mm
s DPH
354,-
bez DPH
295,-
Našli sme 8 artikel/-e/-ov
Podstavcové stojany a valčekové stojany – uľahčenie práce v pravom zmysle slova.
Ťažké dosky, dlhé rúry, tabule, s ktorými sa ťažko manipuluje: každý, kto sa v dielni alebo na stavenisku musí riadne chopiť práce, pozná hodnotu podstavcových stojanov a valčekových stojanov. V čom sa však tieto dve pomôcky líšia? Je to celkom jednoduché. Podstavcové stojany sa používajú napríklad vtedy, keď treba paletu zdvihnúť do určitej výšky, aby ste na nej mohli pracovať. Jednoducho podložte viaceré podstavcové stojany a môžete sa postiť do práce. Alternatívne môžete s využitím podstavcového stojana jednoducho rozšíriť úložné plochy Vášho dielenského stola. Čo sa týka bezpečnostných aspektov, ani v jednom z týchto prípadov nemusíte mať žiadne obavy, pretože naše modely sú extrémne robustné a bez problémov odolajú drsným každodenným požiadavkám pri práci v dielni. Jediné, na čo musíte dbať, je dostatočná nosnosť Vašich podstavcových stojanov. Po dokončení práce jednoducho podstavcový stojan sklopíte a priestorovo úsporne ho uložíte, alebo ho premiestnite na ďalšie miesto použitia.

Podstavcové stojany a valčekové stojany – jednoducho praktické, jednoducho dobré.
Valčekové stojany naopak redukujú silu potrebnú na pohyb a sú preto najlepšou voľbou, ak pri Vašej práci potrebujete podoprieť dlhšie rúry alebo dosky, napríklad aby ste ich mohli posúvať pri strojoch, ako sú frézovačky alebo vŕtačky. K dispozícii sú buď s bežným nosným valčekom, alebo s nosníkmi v tvare V a guľkovými kladkami. Tento posledný variant je flexibilnejší, pretože môžete so svojím pracovným nástrojom pohybovať vo všetkých smeroch, nielen dopredu a dozadu. A čo sa týka ergonómie? Z tohto hľadiska sú všetky valčekové stojany špičkové, pretože ich výška sa dá plynule prestavovať, takže vykrúcanie sa, zohýbanie alebo naťahovanie sa je už minulosťou. Vyberte si model, ktorý sa Vám najlepšie hodí!

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov