Značka
Počet stupňov otáčok
Vlastnosť

Ventilátory

Skvelé nápady, nielen na horúce dni: ventilátory. Dostávajú vzduch do pohybu a ochladzujú miestnosť. Ale aj v zime majú ventilátory svoje opodstatnenie: privádzajú teplý vzduch nahromadený pod stropom späť k podlahe.

V kategórii Ventilátory Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: PORTACOOL, TCL, GREE, LISTA.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 114
Zobrazenie:
Ventilátory
Pomocou vhodných ventilátorov sa zabezpečuje príjemný pohyb vzduchu v prevádzkových priestoroch. V našej internetovej predajni sú pre Vás k dispozícii výkonné priemyselné ventilátory. Stropný ventilátor na fixnú inštaláciu sa postará o cirkuláciu vzduchu v celej miestnosti. Stojanové ventilátory sa dajú nasmerovať na konkrétne body, v prípade potreby aj plne mobilne. Radiálny ventilátor, ako systém na odvádzanie odpadového vzduchu, slúži na odvetrávanie. Aby bolo možné ich čo najoptimálnejšie umiestnenie v miestnosti, sú jednotlivé ventilátory dostupné nielen vo flexibilných konštrukciách s krytom, ale aj so špeciálnou zvukovou izoláciou pri príslušnej úrovni hluku. Pri kontinuálnom používaní ventilátorov sú okrem toho dôležité energeticky úsporné systémy, ktoré napriek tomu dosahujú vysoké kW výkony. Aj pre vybavenie kancelárií ponúka internetová predajňa vysoko moderné ventilačné systémy. Či vysokovýkonný ventilátor, podlahové ventilátory alebo stĺpové ventilátory vrátane infračerveného diaľkového ovládania – vysokokvalitné firemné zariadenia tú nájdete online.

Ventilátory ako stolové zariadenia
Stolové ventilátory vnášajú v neposlednej miere pri horúcich letných teplotách príjemné ochladenie na pracovisko. Elegantné dizajny v ušľachtilom chrómovom vyhotovení sú pritom aj opticky atraktívne. Ventilátory z plastu sa veľmi ľahko udržiavajú. Príslušné rozmery lopatiek rotorov presahujú pritom až 250 mm. Jedna z ďalších výhod stolových zariadení: v chladnom zimnom období sa jednoducho odpracú. Zostane tak viac miesta na dokumenty, podklady a iné periférne zariadenia. Všetky tieto prístroje sa dodávajú s krátkymi dodacími lehotami s dodávkou na miesto určenia (prepravné náklady hradí dodávateľ) a zodpovedajúc bezpečnostným predpisom špecifickým pre dané zariadenia. Ochranné kryty a automatická ochrana proti prehriatiu zaručujú inštaláciu bez akéhokoľvek rizika. Objednajte si teraz online vysokokvalitné priemyselné produkty určené na dlhodobú a permanentnú prevádzku od kvalitných dodávateľov ako HSM a využite komfortné dodacie podmienky, ku ktorým patrí aj právo na vrátenie všetkých jednotlivých artiklov do tridsiatich dní.