Kancelárske skrine

Stoh tu, stoh tam, všade kopa stohov. Vľavo stoh spisov, vpravo halda podkladov … a ten, kto hľadá v tomto chaose dôležité informácie, musí počítať s tým, že môže chvíľu potrvať, kým ich nájde. Ale žiadne obavy : Naše nové skrine na spisy znamenajú teraz nový poriadok v kancelárii. Zúčtovania, zmluvy, faktúry … všetko bude mať svoje miesto. A Vy si zachováte dokonalý prehľad!

V kategórii Kancelárske skrine Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: mauser, C+P, EUROKRAFTpro, BISLEY, Wolf, EUROKRAFTbasic.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
  • Nie udržateľné (283)
  • Trvalo udržateľný (75)
Relevantné
Počet výrobkov: 358

Skrine na spisy: Vneste poriadok do papierovej lavíny!Ak si niekto myslí, že v súčasnosti sa všetko vybavuje digitálne, mal by sa pozrieť do typickej kancelárie. Pretože dôležité podklady, korešpondencia a pod. patria jednoducho na papier. A aby sa z toho nestal neprehľadný chaos, dostanete u KAISER+KRAFT funkčné, bezpečné a štýlové skrine na spisy. Ale ktorý model je vhodný do akého prostredia? Tak sa na to bližšie pozrime.Ako si vyberiem vhodné skrine na spisy?Kancelársky nábytok plní nielen funkciu udržiavania poriadku a organizácie, ale mal by chrániť podnik v prípade mimoriadnej udalosti aj pred nezvratnou stratou dát. Ohňovzdorné skrine na zakladače z našej ponuky sú správnym miestom na uschovanie vašich najdôležitejších podkladov a dátových nosičov. Vhodné zámky a kľúče si môžete v prípade potreby objednať dodatočne.Okrem toho máme v ponuke mnohé skrine do rôznych pracovných prostredí. Ak ide o administratívny trakt a reprezentatívne kancelárie, sú naše série kancelárskeho nábytku s rôznymi možnosťami uschovania spisov najštýlovejším riešením.V kancelárii predákov, ako aj v pracovnom kúte, dielni alebo priestoroch, ako je laboratórium alebo čistý priestor, sa vyžaduje niečo robustnejšie a hygienickejšie. Na tento účel dostanete u nás skrine na spisy z ocele v rôznych hrúbkach, vyhotoveniach a bezpečnostných triedach.Skrine na spisy do rôznych disponibilných priestorov od KAISER+KRAFTUž ste sa niekedy zamysleli nad akčným rádiom skrine na zakladače? Pri zariaďovaní kancelárie zohráva dostupný priestor dôležitú úlohu, predovšetkým z pohľadu zdravia zamestnancov.Právne normy predpisujú dostatočný voľný priestor pre každé pracovisko a pre každého zamestnanca. Ten je často obmedzený použitím klasických skríň s krídlovými dverami. To sa vám pri posuvných dverách alebo roletových skriniach nemôže stať, preto sú najlepším riešením aj v prípade malých miestností.Náš rozsiahly sortiment vám ponúka aj všetky ostatné produkty na vybavenie kancelárie a kancelárske potreby. Od organizačného systému, cez kancelárske materiály vhodné do skrine na spisy, až po skartovačku: u KAISER+KRAFT nájdete všetko potrebné, aby ste boli pánom nad papierovou lavínou vo vašej kancelárii. Ak máte ešte nejaké otázky, môžete kedykoľvek kontaktovať náš zákaznícky servis.