Značka
Typ produktu
Hĺbka

Trezory

Uložiť do sejfu! Najlepším miestom na úschovu cenných predmetov a peňazí boli v minulosti matrace a ponožky. Dnes už bezpečne uzamykáme dokumenty, cenné predmety a zbrane − a pritom radi využívame bohaté možností, ktoré nám poskytujú trezory. Nie nadarmo Francúzi radi nazývajú svojho partnera: mon trésor!

V kategórii Trezory Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Safescan, EUROKRAFTbasic, CP, DURABLE, QUIPO.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 75
Zobrazenie:

Trezory: a zlodeji majú smoluKam so všetkými dôležitými podkladmi podniku, ktorých strata alebo zničenie by predstavovalo katastrofu? Kam s cennými predmetmi, ktoré provokujú zlodejov? No predsa do trezorov z ponuky KAISER+KRAFT. V sortimente produktov máme rôzne bezpečnostné stupne a konštrukčné varianty, ktoré vám vždy zabezpečia istotu. Nech by sa stalo čokoľvek.Ktoré bezpečnostné kritériá je potrebné dodržiavať pri výbere trezoru?Samotné zámky a kľúče väčšinou neudržia skutočne dôležité podklady a cenné pomôcky bezpečne pod zámkom. Takto to vidia predovšetkým poisťovne. Tie pre určité predmety predpisujú veľmi presné bezpečnostné kritériá, ktoré musia trezory spĺňať.Dva najdôležitejšie aspekty sú ochrana pred vlámaním a požiarom. Materiál vrátane všetkých spojovacích častí a zámkov musí počas určitého času odolať určitým účinkom násilia. Na tento účel slúžia stanovené odporové jednotky (RU), ktoré sú bližšie definované v norme EÚ EN-1143-1.Práve pri takzvaných skriniach na zabezpečenie údajov na uschovanie dôležitých dátových nosičov sa pridáva vysoká odolnosť proti požiaru a hasiacej vode. Tu vám pomôže okrem iného EN 1047-1.Podľa obsahu, resp. účelu vhodnosti skríň na cennosti zohrávajú tieto faktory pri výbere rozdielnu úlohu. Pre spisy, ktoré chcete chrániť len pred neoprávneným prístupom, sú nižšie triedy určite dostatočné. To isté platí pre zásobník na peniaze, ktorý slúži len na uschovanie a účtovníctvo pokladne v kaviarni.Zostavili sme pre vás dvoch poradcov, v ktorých môžete nájsť všetky dôležité informácie ohľadom týchto podstatných kritérií výberu. Nahliadnite jednoducho do ABC správneho výberu trezora alebo sa pozrite do nákupného poradcu Trezory.Ktoré trezory použijem na aké cenné predmety?Ak ide o osobné cenné predmety, tak sú najlepšou voľbou trezory na zabudovanie do nábytku alebo zodpovedajúce kompaktné bezpečnostné skrine z ocele. Aj tu máte možnosť na presadenie obzvlášť vysokých bezpečnostných požiadaviek.Veľkou výhodou týchto produktov je, že sa dajú vynikajúco integrovať – a tým aj skryť – do dostupného kancelárskeho nábytku. Okrem toho môžete mnohé naše produkty s cieľom bezpečnosti ukotviť do nábytku alebo na stenách.Apropo ukotviť: upevnenie trezorov považujú poisťovatelia takisto za dôležitý faktor v prípade škody! Opýtajte sa v prípade pochybností ešte raz.


Pred vykonaním správneho výberu by ste sa mali vopred ešte zamyslieť nad nasledujúcimi faktormi:  • Čo a v akom rozsahu (s akým objemom) mám uložiť v trezore?

  • Po konzultácii s vašou poisťovňou: Ktoré bezpečnostné stupne sú na to vhodné, ktoré sú nevyhnutné?

  • Sú kľúče alebo elektronické zámky pre mňa lepšou voľbou?

  • Ako a kde je najlepšie umiestniť trezor v kancelárii?


Ak je pre vás ochrana údajov dôležitou témou – napríklad v lekárskej ordinácii – nájdete u KAISER+KRAFT aj uzamykateľné skrine so závesnou registratúrou a podobne.Čo mám urobiť so starým, vyslúženým trezorom?Ďalším dôležitým parametrom bezpečných trezorov je hmotnosť. To sa stáva výzvou najneskôr vtedy, ak chcete svoj vyslúžený model vymeniť za novšiu verziu. Chytrý je ten, kto na to použije KAISER+KRAFT trezorový servis. To, čo by ste o tomto servise mali vedieť, vám ako vždy radi vysvetlíme osobne.