Značka
Druh prestavenia výšky
Farba

Výškovo prestaviteľné písacie stoly

Výškovo prestaviteľné stoly na prácu v stoji vám ponúkajú presne to, čo mnohí v bežnom živote nemajú radi. Ustavičné vstávanie a sadanie. Ale hoci v iných prípadoch vás to znervózňuje, v našom prípade to podporuje zdravie: Objavte, ako dobre padne striedané státie a sedenie. Bližšie informácie k výhodám elektricky výškovo prestaviteľných písacích stolov a modelov UPLINER nájdete tu.

V kategórii Výškovo prestaviteľné písacie stoly Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: mauser, BISLEY, Topstar, EUROKRAFTpro.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 59
Zobrazenie:

Výškovo prestaviteľné písacie stoly vnesú pohyb do pracovného dňa!Ten, kto pracuje rozumne, obstará si písací stôl na prácu v stoji. Odborníci z pracovného lekárstva odporúčajú, aby sme počas práce v kancelárii vždy menili medzi polohou v sede a polohou v stoji. Podporuje to nielen krvný obeh, ale predchádza tiež typickým ťažkostiam spôsobeným príliš dlhým sedením. Ten, kto rád pracuje skutočne rozumne, staví na výškovo prestaviteľné písacie stoly. Pretože s nimi je ergonómia zaručená.Aké výhody pre zdravie ponúkajú výškovo prestaviteľné písacie stoly?Elektricky výškovo prestaviteľný písací stôl UPLINER 2.0 je výborným príkladom, ako sa dá realizovať ergonómia v modernom podniku:  • Individuálne výšky perfektne prispôsobia pracovisko zamestnancom – práve v spojitosti s rovnako nastaviteľnými kancelárskymi stoličkami.

  • Pamäťová funkcia zaznamená konkrétne optimálne nastavenie sedenia a státia – a uľahčuje aj prispôsobenie, ak sa o písací stôl delia viacerí zamestnanci.

  • Vďaka možnosti prestavenia stlačením gombíka trvá prispôsobenie len niekoľko sekúnd a nevyžaduje si žiadnu silu.


So sériou UPLINER je optimalizácia pracoviska mimoriadne jednoduchá, preto budú vaši zamestnanci tento stôl na prácu v stoji a v sede aj aktívne používať. A to opäť prináša enormné výhody pre zdravie:  • Ak sú stôl a stolička optimálne vyrovnané, odľahčuje ideálne držanie tela pri sedení s nohami a rukami v 90-stupňovom uhle chrbticu

  • Jednoduchá zmena polohy podporuje prekrvenie, a tým posilňuje krvný obeh

  • Vytváranie e-mailov alebo prezentácii v stoji podporuje koncentráciu na to podstatné a automaticky uvádza telo do pohybu


Ergonómia vďaka výškovo prestaviteľným písacím stolom u KAISER+KRAFT – to sa oplatí!Ak s naším sortimentom UPLINER 2.0 a inými produktmi na stvárnenie pracoviska stavíte na ergonómiu, oplatí sa vám to zo strednodobého aj dlhodobého hľadiska: zníženie práceneschopnosti, zvýšenie koncentrácie, optimalizácia pracovných procesov a výmena zamestnancov už nepredstavujú žiaden problém. Alebo v krátkosti: ergonomický podnik pracuje úspešne – pre všetkých zúčastnených.Preto sa mimoriadne oplatí pozrieť si nášho ergonomického poradcu ešte trocha detailnejšie, objednať si príslušné produkty a prípadné otázky s nami kedykoľvek konzultovať.