037 – 65 23 633 
Logo KAISER+KRAFT
ZAMERANÍ NA VAŠE POTREBY

Spoločnosť Kwesto sa premenovala na KAISER+KRAFT a takmer všetko, čo ste v minulosti nakupovali od spoločnosti Kwesto, vám teraz dodá spoločnosť KAISER+KRAFT.

Ak s tým súhlasíte, presmerujeme vás.

KAISER+KRAFT ponúka mnoho zaujímavých výrobkov, ktoré už možno poznáte z minulosti.

  • KAISER+KRAFT dodrží všetky svoje záruky.
  • Poskytneme vám bezplatné doručenie tovaru.
  • Stále platí 30-dňová lehota na bezproblémové vrátenie tovaru.
  • Žiadna minimálna hodnota objednávky, žiadne dodatočné administratívne poplatky.
Chceli by sme vás však o niečo požiadať: Ak ste boli predtým registrovaným zákazníkom na webovej stránke spoločnosti Kwesto, využite jednoduchý postup a zaregistrujte sa v novom internetovom obchode KAISER+KRAFT.

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Výška
Vybavenie
Vlastnosť
Vlastnosti materiálu
Šírka
Objem
Norma
Materiál
Zobraziť viac
 

Kontajnery na odpad

Našli sme 4 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 4 artikel/-e/-ov
Zber, separovanie a likvidácia odpadov síce nepatria k najpríjemnejším úlohám v podniku, sú však dôležitým predpokladom na plynulú výrobu alebo na vytvorenie dobrého dojmu, napríklad v oblasti služieb. Vhodné kontajnery na odpad v rôznych veľkostiach a farbách vám túto prácu uľahčia. Všetky kontajnery na odpad v našom sortimente sa dajú použiť v interiéri, ako aj v exteriéri, sú vyrobené z kvalitných robustných materiálov a majú objem od 70 do 1100 litrov.

Veľké plastové kontajnery na odpad
Obzvlášť vysokoobjemové plastové modely podľa DIN EN 840 sú vhodné na miesta vo vašom podniku, na ktorých vznikajú veľké množstvá odpadu a, samozrejme, na centrálnu likvidáciu odpadu. V týchto kontajneroch na odpad môžete nielen dočasne skladovať veľmi veľa odpadkov, ale takisto ich môžete jednoducho a ergonomicky prepravovať: veľké kontajnery na odpad majú štyri kolieska so samostatnou aretáciou a nízku vlastnú hmotnosť.

Zberače druhotných surovín
Menšie varianty z ušľachtilej ocele majú držiak na vrecia na odpadky a dajú sa uzatvoriť. Tieto kontajnery na odpadky sú vhodné predovšetkým na zber druhotných surovín v hygienických oblastiach, vlhkých priestoroch a v laboratóriu. O bezpečnosť sa tu postará samozatvárajúci vhadzovací príklop tlmiaci oheň a zápach.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov