Značka
Dĺžka
Druh regála

Záchytné vane

Ani sa nepohnite! Či už špeciálne pre palety alebo na skladovanie sudov, pojazdné alebo stohovateľné, ploché vane alebo univerzálne vane na malé nádoby: Kdekoľvek a kedykoľvek by nebezpečné látky mohli ohroziť osoby alebo životné prostredie, ponúkajú naše záchytné vane bezpečné a praktické riešenie. A preto: Vyberte si model, ktorý vám najlepšie vyhovuje!

V kategórii Záchytné vane Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, CEMO, EUROKRAFTbasic, asecos, QUIPO, Justrite, PRESSOL, hofe.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 246
Zobrazenie:

Keď je potrebné sústreďovať nebezpečné látky: Záchytné vane



Pri výmene oleja ste to už určite niekedy zažili: Mechanik uvoľní skrutku, a čierna látka vytečie do záchytnej vane pod motorom.



Nielen pri údržbe a oprave strojov prichádzame do kontaktu s rôznymi kvapalinami, na zachytávanie alebo likvidovanie ktorých je nutné používať zvláštne nádoby zo špeciálnych materiálov: záchytné vane. Vo všetkých priemyselných oblastiach, v strojárstve, stavebníctve, všade tam, kde máme do činenia napríklad s pohonnými hmotami, chladiacimi kvapalinami, mazacími prostriedkami, olejmi, lakmi, lúhmi alebo kyselinami, sa používajú záchytné vane rôzneho druhu. A KAISER+KRAFT ich má v ponuke, vyhovujúce rôznym potrebám a zodpovedajúce zákonným požiadavkám.



Pojazdné, na podlahe, pre malé nádoby – záchytné vane pre každú potrebu



Vodu ohrozujúce alebo horľavé kvapaliny vyžadujú nielen na základe zákonných predpisov nádoby, do ktorých ich je možné zachytiť. Z tohto dôvodu vám ponúkame podlahové vane vo všetkých možných veľkostiach a hrúbkach. Mysleli sme aj na správny materiál pre príslušnú kvapalinu. Od oceľového plechu cez polyetylén po PVC, a okrem toho buď na kolieskach, ako regál na sudy a malé nádoby – pri výskyte problémových kvapalín tieto zachytia, aby sa dali primerane likvidovať alebo uskladniť na likvidáciu. Úžitok je zrejmý: Zodpovedné zaobchádzanie s nebezpečnými látkami vyžaduje nielen zákonodarca, ochrana vôd je jednoducho podnikateľskou samozrejmosťou.



Manipulácia s nebezpečnými látkami – všetko pre firmu



Neboli by sme KAISER+KRAFT, keby sme sa vo všetkých oblastiach neriadili naším mottom: Všetko pre firmu. A tohto sa držíme aj pri téme manipulácia s nebezpečnými látkami s našou komplexnou ponukou. Počnúc nádobami všetkého druhu, ako sú sudy, nádrže a cisterny, cez skrine na nebezpečné látky, až po napríklad vysokozdvižné vozíky a iné zdvíhacie mechanizmy a zdvíhacie zariadenia, ktoré vám umožnia delikátny nakladaný materiál umiestniť na požadovanú úroveň. Zavolajte nám v tejto veci, pretože aj tu platí: Servis je naša silná stránka!