037 – 65 23 633 

Nádoby na odpadky

Vedrá na odpadky pre firmu: Tento sortiment je dôležitejší, ako by sa na prvý pohľad zdalo, pretože všade, kde sa pracuje, vzniká aj odpad. Ale to nie je žiaden problém, pretože u nás nájdete vhodné vedro na všetky druhy odpadkov.
Naše produktové kategórie
Drapáky na odpadky, zberné nádoby
Pomocou uchytávacích klieští a zberných zariadení zatočíte s odpadom. Používanie ...
Kombinované popolníky
V jednej ruke plastový pohárik s „kávou so sebou'' a v druhej posledná cigareta ...
Nádoby na odpad
Preč s tým do kontajnera na odpad. Ale, prosím, nie do hocijakého kontajnera na ...
Popolníky
Porozhadzované ohorky pred Vašimi vstupnými dvermi? Nemusí to tak byť. Ponúknite ...
Vrecia na odpadky
Šup do vreca a preč s tým: papier, ostatný odpad, bioodpad, ťažký odpad. Pre ...
Zberače druhotných surovín
Aj odpad má svoju hodnotu, ak ho správne separujete a zberáte druhotné suroviny. ...
Zberače odpadkov
Všetko do vedra? Tak dobre. Niečo však môže putovať aj do našich zberačov ...
Zberné vozíky na odpadky
Zhromažďovanie odpadov vo veľkoplošných kanceláriách alebo na rozsiahlych ...

Vedrá na odpadky – všetko v zmysle hesla „Špina musí preč''Niekto určite práve pracuje na tom, aby vyvinul prístroj, ktorý okamžite premení odpad na nič, na čistý vzduch alebo pôdny substrát pre kvetiny. Ale kým bude tento prístroj schopný sériovej výroby, bude to ešte chvíľu trvať. A dovtedy sa musíte zaoberať témou odpad v kancelárii. Koniec koncov dôležité je, že prvý dojem z podnikového areálu musí perfektný a zároveň musí byť dokonalá aj vaša ekologická bilancia.


Vhodné vedrá na odpadky, vrecia na odpadky a nádoby na odpad nájdete v našom sortimente v každom prípade. Pretože tak či onak – špina musí preč.Je nutné premýšľať o odpade? Nie so správnym vedrom na odpadky!Cigaretové ohorky pred vstupnými dverami alebo preplnené vedrá na odpadky v podnikovej kuchynke nie sú príliš lákavým pohľadom. Dožičte svojim zmyslom a svojim myšlienkami jednoducho prestávku – a síce udržateľne a s pomocou jediného základného pravidla na profesionálny systém manažmentu odpadov:


Všade, kde sa hromadí odpad, ktorý tam nepatrí, určite chýba správna nádoba. A to nie je dobre!


Môže to byť proti poveternostným vplyvom odolný popolník pred dvermi alebo vo fajčiarskom kútiku. Zberač druhotných surovín v čajovni alebo vedro na odpadky na schodisku. A zásoba vhodných vriec na odpadky nemôže byť nikdy dostatočne veľká. Máte ešte nejaké otázky? Žiaden problém! S nákupným poradcom ako pomocníkom pri rozhodovaní pre vrecia na odpadky môžete aj túto otázku odložiť do spisov.Misia: Udržať čistotu!Horúci tip: v kategórii Popolníky a zberače odpadkov vám poskytujeme rýchly prehľad o tom, ako u nás nájdete produkty, ktoré sú perfektne prispôsobené vašej firme a vášmu množstvu odpadov.


Mimochodom: aj my v spoločnosti KAISER+KRAFTnedočkavo čakáme na vynájdenie zázračného stroja na odpratávanie odpadu. Dovtedy zostaneme jednoducho v čistote. Vhodný sortiment pre túto misiu máme v ponuke. Zapojíte sa?!

Porovnanie produktov