037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
Vybavenie
Vlastnosť
Vlastnosti materiálu
Šírka
Objem
Norma
Zobraziť viac
 

Nádoby na odpad

Preč s tým do nádoby. Ale, prosím, nie hocikam, ale do nádoby na odpad alebo do príslušnej nádoby na odpadky. Tu nájdete veľkokapacitné kontajnery na odpad, systémové kontajnery na odpad a nádoby na odpad od spoločnosti EUROKRAFT, ktoré sú mimoriadne funkčné, ergonomické a dajú sa dobre uchopiť.
Našli sme 47 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 47 artikel/-e/-ov

Robustné nádoby na odpad a nádoby na odpadky v rôznych farbách na jednotné separovanie odpadu



Všetko šedé a čierne? Žiadne čudo, že sa pri separovaní odpadu pomýlite. Naše nádoby na odpad v rôznych farbách vám pomôžu zachovať si prehľad pri vyprázdňovaní zberačov druhotných surovín a vedier na odpad. Zelená pre biologický odpad, modrá pre papier, žltá pre plasty… – takto ide triedenie samo od seba. A ak chcete do hry vniesť ešte viac farieb, nájdete u nás dokonca aj nádoby v antracitovej farbe.



Naše nádoby na odpad môžete pritom nechať v každom počasí vo vonkajšom priestore. Veď sú vyhotovené z plastu, ktorý je trvanlivý a odolný voči chemikáliám a vysokým teplotám. Pretože tento plast je ľahký, zostávajú aj v naplnenom stave mobilné. Tlmenie spätného nárazu veka šetrí uši.




Uzamykateľné a ohňovzdorné nádoby na odpadky pre chúlostivé obsahy



Niekedy je likvidácia nebezpečná z hľadiska vzniku požiaru. Pre tento prípad odporúčame nádoby na odpad zo žiarovo pozinkovaného oceľového plechu. Tieto sa postarajú o bezpečnosť dokonca aj pri odpadkoch obsahujúcich oleje a okrem toho vyzerajú dobre – aj bez farby.



K bezpečnosti prispieva aj možnosť uzamknutia. So zámkom zabránite, aby sa do vašej nádoby na odpadky dostal cudzí odpad. Okrem toho zostáva obsah tam, kam patrí, aj keby sa nádoba na odpadky prevrátila. Chcete likvidovať dokumenty, ktoré by nemal vidieť ani sused, ani váš kolega? Nádoby na odpadový papier so štrbinou na vhadzovanie papiera garantujú, že dôvernosť citlivého odpadu zostane zachovaná.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov