037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
Vybavenie
Vnútorná nádoba
Vlastnosť
Šírka
Použitie
Počet zberných jednotiek
Zobraziť viac
 

Zberače druhotných surovín

Aj odpad má svoju hodnotu, ak ho správne separujete a zberáte druhotné suroviny. Pre naše zberače druhotných surovín a nádoby na triedenie odpadu surovín s triediacim systémom a veľkým objemom je to hračka. Tu nájdete všetko, od stabilného podstavca pre vrecia na odpad až po zberné nádoby s vhadzovacím príklopom a uzatvorenou vnútornou nádobou.
Našli sme 159 artikel/-e/-ov
| | |
Rady pre nákup tovaru v kategórii Zberače druhotných surovín
Našli sme 159 artikel/-e/-ov

Zberače druhotných surovín a nádoby na triedenie odpadu podľa predpisovJedna nádoba na všetko nestačí. Zberače druhotných surovín od KAISER+KRAFT vytvoria ideálne predpoklady pre likvidáciu odpadu šetrnú k prírodným zdrojom a zodpovedajúcu príslušným predpisom v celom podniku. Či vnútri alebo vonku, v kancelárii alebo skladovej hale, u nás nájdete správne nádoby pre úspešné recyklovanie.
Hravo jednoduché: separovanie odpadu pomocou nádob na triedenie odpaduTriedenie odpadu môže byť pohodlné. Kvôli tomu majú naše zberače druhotných surovín praktický nášľapný mechanizmus, výkyvné veko a vhadzovanie v ergonomickej výške. Okrem toho pomáhajú pri orientácii. Vďaka vekám v rôznej farbe je na prvý pohľad jasné, do ktorej nádoby patrí papier, do ktorej plast, sklo alebo biologický odpad. A ak chcete zabrániť, aby sa nesprávny odpad nedostal do nesprávnej nádoby, nájdete v našej predajni nadstavce so špeciálnymi vhadzovacími otvormi.Radi si zachovávate flexibilitu? Tak si skombinujte jednotlivé nádoby podľa svojich predstáv a želaní. Alebo predsa len radšej všetko v jednom? Ako kompaktné samostatné riešenie dostanete u nás kompletné zberné stanice. V závislosti od modelu majú naše zberače druhotných surovín upevnenie pre vrecia na odpadky alebo vnútorné vedro, ktoré sa dá vybrať. Takto je vyprázdňovanie rovnako komfortné ako plnenie.
Odolné voči nárazom,