Oceľové skrine

Je úžasné, aká flexibilná môže byť robustná oceľ! Naše oceľové skrine sú skutočne univerzálnymi pomocníkmi, špecialistami s láskou k detailom a prekvapivým priestorovým zázrakom. Navyše sú vždy k dispozícii tam, kde potrebujete väčšiu bezpečnosť s menším úsilím.

Oceľové skrine: nezničiteľní strážcovia poriadkuPodnik bez oceľových skríň? Nepredstaviteľné. Robustné skladovacie riešenia, bezpečnostní experti a strážcovia poriadku patria medzi najdôležitejšie faktory hladkého priebehu prevádzkových procesov. Či už v obchode a priemysle, alebo v kanceláriách a administratíve: Na kaiserkraft zaručene nájdete ideálnu oceľovú skriňu pre naozaj každú požiadavku!
Ktoré oceľové skrine sú v ponuke?Oceľový korpus, oceľové dvere, oceľové police a zásuvky – to je všetko, čo je potrebné na to, aby sa skriňa považovala za oceľovú skriňu. Rôzne obchodné odvetvia však majú na priemyselné oceľové skrine osobitné požiadavky. Radi vám na ne odpovieme naším širokým sortimentom vo vynikajúcej komerčnej kvalite:Aké výhody majú oceľové skrine? 1. Mimoriadne vysoká stabilita a dlhá životnosť

 2. Vysoká nosnosť na každú priehradku alebo zásuvku

 3. Vhodné na intenzívne používanie

 4. Odolnosť voči chemikáliám a nečistotám (v závislosti od vyhotovenia a triedy)

 5. Nadčasový minimalistický dizajn

 6. Jednoduchá starostlivosť a údržba

 7. Znížená potreba výmeny


Dobré vedieť: oceľ je vynikajúci ekologický materiál. Je 100-percentne recyklovateľná a možno ju znovu a znovu pretavovať a spracovávať.
Pomocou týchto otázok nájdete tú správnu oceľovú skriňu: 1. Čo chcete uložiť do oceľovej skrine?

 2. Potrebujete pozinkované (a teda odolné) police?

 3. Akú nosnosť musia mať police?

 4. Skladujete v skriniach aj látky znečisťujúce vodu?

 5. Aký veľký je tovar, ktorý sa má skladovať?

 6. Mali by sa v zásuvkách skladovať aj malé diely?

 7. Ktorý typ dverí uprednostňujete?

 8. Ktorý uzamykací systém je vhodný?Zjednodušme to: My vám pri nákupe vašej skrine pomôžemeVy nám poviete, čo má vaša oceľová skriňa spĺňať, a my vám povieme, ktorý výrobok je pre vás najvhodnejší. Niekedy je odpoveď zrejmá: ak skladujete nebezpečné kvapaliny, musí to byť skriňa na nebezpečné látky. Ak chcete triediť drobné diely a náradie, môže to byť dielenská skriňa alebo skriňa na náradie. Niekedy je však potreba neistá. V takýchto prípadoch sa oplatí pozrieť sa na príslušné smernice pre konkrétne podnikové oblasti. Tieto existujú dokonca aj pre šatníkové skrine a spol., kde sú požiadavky na kvalitu skrine a materiálu dôkladne stanovené. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať!
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Transportné kufre | Vysoké skrine | Zásuvkové kontajnery | Hliníkové boxy | Teleskopické výsuvy | Nábytkové trezory