NICOLA

Udržateľnosť a dlhá životnosť spojené u NICOLA
Nicola môže presvedčiť produktmi zo zodpovedného obhospodarovania lesov a dlhou životnosťou. Robustný nábytok Nicola od office akktiv prispieva k veľmi upravenému vzhľadu kancelárskych priestorov.

V kategórii NICOLA Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro.

Vaše filtre
  Značka
  Typ produktu
  Trvalá udržateľnosť
  Druh prestavenia výšky
  Farba
  Hĺbka
  Rozsah prestavenia výšky
  Séria
  Šírka
  Vlastnosť
  Výška
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevantné
  Počet výrobkov: 13
  Séria kancelárskeho nábytku Nicola so značkou zodpovedného obhospodarovania lesov
  So sériou kancelárskeho nábytku Nicola Vám ponúkame mimoriadne kvalitný a trvanlivý kancelársky nábytok značky office akktiv, ktorý okrem možnosti individuálnej kombinácie a klasických farieb boduje aj pečaťou FSC. Nábytok Nicola je teda trvalo udržateľnou kúpou, ktorá sa vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu vyznačuje dlhou životnosťou a zároveň pochádza z výroby šetriacej zdroje. Všetky tieto vlastnosti sú typické pre série zo skupiny VARIETY. Skrine a regály sú dostupné s tromi alebo piatimi výškami zakladačov. Police sú výškovo prestaviteľné, takže zariadenie regálov si môžete upraviť podľa svojich potrieb. Séria kancelárskeho nábytku Nicola ponúka skrine s kvalitnými celokovovými závesmi, ako aj skriňové a regálové prvky, ktoré sú vďaka odnímateľným plastovým klzákom stohovateľné. Skrine Nicola s krídlovými dverami sú na želanie uzamykateľné. Aj pojazdné kontajnery série kancelárskeho nábytku Nicola sa dajú uzamknúť centrálnym uzamykaním. Zatiaľ čo ostatné zásuvky sú vyťahovacie na 80 %, zásuvku so závesnou registratúrou môžete vytiahnuť kompletne. Pomocou súpravy na rozčlenenie zásuvky a deliacich priečok máte možnosť vytvoriť ešte viac poriadku v pojazdných kontajneroch. Regály, skrine a pojazdné kontajnery si môžete objednať v rovnakej farbe ako písacie stoly Nicola. Rozhodnite sa medzi svetlošedou a vzorom buk.

  So sériou kancelárskeho nábytku Nicola bude Váš písací stôl vždy uprataný
  So sériou kancelárskeho nábytku Nicola prichádza poriadok do kancelárie. Pri udržiavaní poriadku na pracovnom stole pomôžu nielen pojazdné kontajnery so zásuvkou na pomôcky, ale aj samotná funkčnosť písacieho stola. Ak je pracovná plocha príliš malá, pomôžu Vám prepojenia a prídavné stoly, aby ste si na kancelárskom stole znova vytvorili dostatok voľnej plochy. Aj veľkoryso umiestnená horizontálna káblová vaňa a odoberateľné lišty vytvoria dodatočný vertikálny úložný priestor na káble v nohe stola a umožnia, aby písací stôl v kancelárii Nicola pôsobil upratane. Nič, čo by odvádzalo pozornosť od podstatných vecí. Séria kancelárskeho nábytku Nicola má na výber výškovo prestaviteľné písacie stoly a kancelárske stoly s fixnou základnou výškou. Stoly, regály a skrine sa dodávajú v demontovanom stave, ale jediným jednoduchým kliknutím si môžete vybrať náš montážny servis ako doplnkový servisný výkon.