Trezory

Či už ide o dokumenty alebo cenné predmety: V trezoroch sú vaše cennosti bezpečne uložené. Objavte vysokokvalitné trezorové riešenia na komerčné použitie na kaiserkraft – od voľne stojacich skríň na cennosti až po trezory na zabudovanie do nábytku.

V kategórii Trezory Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Safescan, eurokraft basic, C+P, DURABLE.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 47

Trezory – na bezpečné uskladnenie dokumentov a cenných predmetovChcete ochrániť dôležité dokumenty a cenné predmety pred prístupom neoprávnených osôb? Potom sú vysokokvalitné trezory tým správnym riešením na uskladnenie. V závislosti od toho, aké cennosti chcete uložiť, a priestoru, ktorý máte k dispozícii, prichádzajú do úvahy rôzne modely. Na stránke kaiserkraft ponúkame trezory v rôznych vyhotoveniach a s rôznymi úrovňami zabezpečenia.Dôležité bezpečnostné aspekty pri trezorochDvomi najdôležitejšími bezpečnostnými aspektmi pri trezoroch sú ochrana proti vlámaniu a ochrana proti požiaru. Trezory a skrine na cennosti vrátane zámku a materiálu musia byť schopné po určitý čas odolávať vonkajším vplyvom, napríklad násiliu.Táto odolnosť trezorov je definovaná v jednotkách odolnosti (RU) v norme EÚ EN 1143-1. V prípade skríň na zabezpečenie údajov, v ktorých sú uložené dôležité nosiče dát, je potrebná aj vysoká odolnosť voči ohňu a hasiacej vode (EN 1047-1). Pre menej dôležité spisy však postačujú skrine na cennosti s nižšou bezpečnostnou triedou.Výber trezorov – najdôležitejšie kritériáV závislosti od obsahu, resp. účelu môžu prichádzať do úvahy rôzne typy trezorov. Ak ide o osobné cenné predmety, veľmi dobrou voľbou sú trezory na zabudovanie do nábytku alebo zodpovedajúco kompaktné skrine na cennosti z ocele. Ich najväčšou výhodou je, že sa dajú integrovať do existujúceho kancelárskeho nábytku. Mnohé z týchto trezorov sú vhodné aj na ukotvenie do steny. Šetrí to miesto a je to vizuálne nenápadné. Voľne stojace trezory sú alternatívou, ktorá je obzvlášť užitočná v prípade množstva dokumentov a cenných predmetov.Pri výbere trezora však môžu byť relevantné aj poistno-technické dôvody. Poisťovne majú zvyčajne určité požiadavky, ktoré musia byť splnené. Okrem iného je dôležitým kritériom pri poistných zmluvách aj upevnenie skrine na cennosti.Aby ste sa správne rozhodli, položte si nasledujúce otázky:  • Čo chcete v trezore skladovať? Aký veľký je objem?

  • Ktorá úroveň zabezpečenia je povinná podľa predpisov poistnej inštitúcie?

  • Dávate prednosť kľúčom alebo elektronickým zámkom?

  • Ako a kde by mal byť trezor umiestnený?


Ďalšie dôležité informácie týkajúce sa výberu trezorov a skríň na cennosti si môžete prečítať v našich poradcoch ABC správneho výberu trezora a Nákupný poradca pre trezory.Čo s trezormi, ktoré doslúžili?Ak chcete vymeniť starý trezor za nový model, využite náš praktický kaiserkraft servis trezorov. Ak máte záujem, kontaktujte nás. Vysvetlíme vám všetko, čo potrebujete vedieť.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Nástenné tabule | Závesné registre | Vysoké skrine | Otočné ramená | Kontajnery na odpad | Kancelárske regály Tojo | Pojazdné kontajnery Paperflow