037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Typ produktu
 

Firemné bicykle

Moderné, športové a ekologicky zmýšľajúce podniky presedlávajú: na firemné bicykle. Práve bicykle sú ideálnym riešením na zdolávanie väčších vzdialeností v rozsiahlom areáli podniku. Výhody: výhodnejší nákup, nižšie náklady na prevádzku a odstavenie, menej miesta potrebného na zaparkovanie, viac pohybu na pracovisku a pozitívnejšia bilancia CO₂.
Našli sme 12 artikel/-e/-ov
| | |
Rady pre nákup tovaru v kategórii Firemné bicykle
Našli sme 12 artikel/-e/-ov
Firemné bicykle – na ťažké prepravy a ľahké hmotnosti
Prepravný bicykel alebo nákladný bicykel Jednoducho skombinujte oboje! Pretože na vnútropodnikovú prepravu potrebujete tak jedno, ako aj druhé. Stále viac podnikov a prevádzok stavia na výhodách firemných bicyklov: bicyklovanie je zdravé, šetrné k životnému prostrediu a cenovo výhodné. Oblasti použitia sú pritom veľmi rôzne – ako obyčajný dopravný prostriedok v areáli podniku, ako nákladný bicykel na prepravu ťažkých a neskladných nákladov alebo pre menšiu kuriérsku službu. Aby ste mohli zažiť túto novú formu mobility, mali by ste dávať pozor na to, aby bol Váš firemný bicykel okrem vybavenia a dizajnu aj robustný, mal dlhú životnosť a bol zaťažiteľný. Sú to dôležité faktory aj pre takzvanú ekonomickú dopravu. U nás si môžete zakúpiť svoj dopravný bicykel ako jednoduchú plošinku na dvoch kolesách, ako plošinkový vozík s ložnou plochou alebo ako trojkolku s ložnou plochou. Pre všetkých, ktorí potrebujú vybaviť len kuriérske trasy, ponúkame namiesto ložnej plochy aj vyhotovenie s košíkom na bicykel.

Firemné bicykle vo veľkej rôznorodosti na menšie aj väčšie náklady
Objavte teraz svoje individuálne riešenie na vnútropodnikovú prepravu. Početné výhody hovoria samé za seba: Vedeli ste napríklad to, že dopravné bicykle a nákladné bicykle sú v porovnaní s malými vozíkmi oveľa výhodnejšie z hľadiska obstarania a údržby? Okrem toho potrebujú menej miesta na zaparkovanie, podporujú zdravie a predstavujú dôležitý príspevok k ochrane našej klímy. Myslíme si, že je to dostatočný dôvod pripojiť sa k tomuto trendu? A Vy?

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov