037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Vlastnosť
Typ produktu
Šírka plošiny
Riadenie
Nosnosť pri 6 km/h
Dĺžka plošiny
 

Prívesy

Hľadáte príves, s ktorým dokážete sami prepraviť aj tie najťažšie bremená? Už ste ho našli. Na každú úlohu z oblasti prepravy Vám ponúkame vhodné riešenie – na mnohé rôzne zaťaženia a rozmery nakladaného tovaru.
Našli sme 35 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 35 artikel/-e/-ov
Prívesy na efektívnejšiu dopravu
Prívesy sa dajú pripojiť za Vaše dopravné vozidlá a umožňujú prepravu väčších množstiev. Vo veľkoobchode, pri skladovaní a logistike, ako aj v priemyselných prevádzkach prepravné zariadenia a vozíky zabezpečujú stálu pripravenosť surovín a tovarov na správnych miestach. Vidlicové stohovače prepravujú na vidliciach tovar uložený na paletách a môžu, rovnako ako malé ťahače, ťahať za sebou aj príves. Výhoda prívesov je v tom, že ich môžete podľa potreby naložiť aj tovarom, ktorý nie je uložený na paletách. Jednou prepravou sa dajú pri použití viacerých prívesov prepravovať suroviny a tovary na rôzne cieľové miesta. Každý príves sa jednoducho odstaví na svojom mieste určenia. Dostatočný počet prívesov tak umožňuje efektívne zásobovanie a logistiku. Prívesy na ťažké náklady a dopravné debny, v ktorých je možné bezpečne prepravovať menšie predmety na prívese, sú v sortimente KAISER+KRAFT k dispozícii v rôznych variantoch. Napríklad tento príves na ťažké náklady je vybavený riadením všetkých kolies nápravovými čapmi a na základe svojej štvorbodovej podpery ponúka vysokú stabilitu.

Prívesy optimalizujú toky tovarov
Tovarové a surovinové toky v skladovacom a prevádzkovom areáli sa optimalizujú flexibilne použiteľnými prepravnými zariadeniami a vozíkmi, pretože s použitím rôznych prívesov je možné obmedziť viacnásobné jazdy. Zaťažiteľnosť prívesov siaha od 2 ton až po 50 ton pri prívese na ťažké náklady. Voliteľne sú prívesy vybavené riadením otočným oplenom alebo riadením nápravovými čapmi. Udržiavajú stopu a ľahko sa manévrujú. V závislosti od veľkosti prívesov majú ložné plochy veľkosť od 2 do 10 štvorcových metrov. Podvozok prívesov je zhotovený z konštrukcie z oceľovej rúrky so zaoblenými rohmi. Kolesá sú v ponuke na výber v celogumovom vyhotovení alebo ako pneumatiky. K dopravným zariadeniam a vozíkom ponúka náš online obchod rozsiahle príslušenstvo, ako sú lišty na zaisťujúce bezpečnú prepravu voľne naloženého tovaru, vhodné dopravné debny, ako aj rúry a plachty na chránenú prepravu.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov