037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
Vyhotovenie pojazdného kontajnera
Vybavenie
Vlastnosť
Šírka
Plniaca výška
Objem
Zobraziť viac
 

Skriňové vozíky

Želáte si riešenie na nekomplikovanú, ručnú prepravu v malom? Trafili ste správne! Ponúkame Vám veľa rôznych skriňových vozíkov – od drôteného mriežkového koša alebo drôteného skriňového vozíka až po uzamykateľný plechový skriňový vozík s výklopnou pozdĺžnou stenou. Zvoľte si teraz svoju vhodnú prepravnú pomôcku, podľa účelu použitia, nosnosti a priestorového obsahu.
Našli sme 160 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 160 artikel/-e/-ov
Skriňové vozíky
Skriňové vozíky sú všestranným variantom z oblasti dopravných vozíkov a zariadení. Praktické pojazdné vozíky sa dajú využiť na rôzne podnikové účely. Paleta produktov siaha od pojazdného drôteného mriežkového koša alebo drôteného skriňového vozíka až po uzatvárateľný plechový skriňový vozík s výklopnou pozdĺžnou stenou. V závislosti od konkrétnej oblasti použitia sa líši nosnosť a objem skriňových vozíkov. V skladovacej oblasti sa môžu univerzálne dopravné vozíky používať na mnohých miestach. Na príjme tovaru pri roztrieďovaní, pri kompletizovaní ako dopravná debna alebo v predajni ako mobilná skladovacia plocha umožňujúca jednoduché vyberanie jednotlivých artiklov – pojazdné vozíky sú všade tu Vašimi vernými služobníkmi.

Správny skriňový vozík na každý účel
Oblasť použitia rozhoduje o veľkosti a konštrukcii skriňového vozíka. Na skladovanie a prepravu odolných, ľahších tovarov sú vhodné napríklad mriežkové vozíky. Tieto drôtené mriežkové koše majú objem 250 litrov a nosnosť do 250 kg. Drôtené koše sa dajú, keď sú prázdne, priestorovo úsporne do seba stohovať a takto bez problémov uschovať na minimálnom priestore. Voliteľne sú na výber aj príslušné veká. Pri vyššej hmotnosti prepravovaných tovarov možno siahnuť po masívnejších drôtených skriňových vozíkoch. Ich nosnosť je do 500 kg a sú doplnkovo vybavené nešmykľavým dnom. Pevná konštrukcia z oceľových uholníkov s práškovým nástrekom zaručuje ich dlhú životnosť a vysokú zaťažiteľnosť. V podnikoch, v ktorých sa musí zohľadňovať dodržiavanie hygienických štandardov, sa odporúča bezpodmienečne používanie skriňového vozíka z hliníka. Tieto hliníkové dopravné vozíky sú ľahké, hygienicky nezávadné, pachovo neutrálne a odolné voči korózii. Okrem toho sú odolné proti teplotným výkyvom a dajú sa jednoducho čistiť. K dispozícii sú veľkosti s objemom 150 až 1050 litrov. Modely so sklopnou bočnou stenou uľahčujú nakladanie a vykladanie vozíka. Pre ďalšie oblasti použitia je v ponuke aj skriňový vozík z oceľového plechu alebo drevený skriňový vozík. Tieto vozíky možno použiť na predpisom zodpovedajúce zhromažďovanie a likvidáciu – a sú dokonale vhodné aj na dočasné skladovanie. Všetky dopravné vozíky majú dopravné kolieska odolné proti oderu na používanie bez zanechávania šmúh. Spoľahnite sa pri výbere Vašich skriňových vozíkov na kvalitu od KAISER+KRAFT.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov