037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Formát premietacieho plátna
 

Premietacie plátna & projekčné vozíky

Dovoľte, aby sme Vám predstavili: Naši mobilní pomocníci a sprievodcovia pre Vašu nasledujúcu prezentáciu. Vozíky pre beamery a projektory dopravia Váš beamer a ostatné projekčné zariadenia presne tam, kde ich potrebujete. A veď to poznáte, je to dobrý pocit, keď sa na svojho asistenta môžete spoľahnúť.
Našli sme 6 artikel/-e/-ov
| | |
Viacúčelový vozík
s troma úrovňami
s DPH
226,80
bez DPH
189,-
s DPH
886,80
bez DPH
739,-
MAUL - Stôl na projektor
rozsah výškového prestavenia 750 - 1200 mm
s DPH
322,80
bez DPH
269,-
s DPH
226,80
bez DPH
189,-
Projekčná stena
pre dvojlištový systém
s DPH
od 538,80
bez DPH
od 449,-
Vozík na projektory
rozsah prestavenia výšky 800 - 1250 mm
s DPH
202,80
bez DPH
169,-
Našli sme 6 artikel/-e/-ov
Projekčné vozíky – tichí pomocníci pre Vašu prezentáciu!
Dobrý projekčný vozík šetrí nervy – vedia to všetci tí, ktorí sa už niekedy krátko pred prezentáciou zúfalo pokúšali sprevádzkovať projektor visiaci zo stropu. Vďaka vozíku s projektorom si môžete tieto nepríjemnosti ušetriť, pretože projekčné zariadenie je v núdzovom prípade vždy na dosah. A aj inak ste s projekčným vozíkom celkom flexibilní. Chcete používať svoj projektor napríklad v rôznych rokovacích miestnostiach? Žiaden problém. Postavte svoj stôl určený na projektor jednoducho vo vhodnej vzdialenosti v miestnosti a už máte zaručene ostrý obraz na stene alebo plátne – a je úplne jedno, kde sa práve nachádzate. Nevyhnutnosťou sú tieto projekčné vozíky preto nielen na veľtrhoch a konferenciách, ale aj pre organizátorov seminárov, ako aj v školách a na univerzitách.

Výškovo prestaviteľný alebo sklopný: pri projekčných vozíkoch rozhoduje každý detail.
Na projekčný vozík si postavíte svoje prezentačné zariadenia – zatiaľ je to všetko v poriadku. Avšak také jednoduché to, žiaľ, nie je, pretože pred zakúpením by ste si mali dobre premyslieť, na čo budete svoj nový premietací stôl používať. Dôležitým bodom je napríklad správna veľkosť. Ak chcete svoj projekčný vozík umiestniť v miestnosti čo najviac vpredu, mali by ste dbať na to, aby projekčný vozík nebránil Vašim divákom vo výhľade. Ak má stáť projekčný vozík v zadnej časti miestnosti, mali by ste naopak dbať na dostatočnú výšku – pretože inak budú kolegovia, ktorí budú sedieť blízko pri stole, narúšať prenos obrazu na plátno. Nechcete sa takýmito detailami vôbec zaoberať? Potom bude najlepšie, ak sa hneď od začiatku rozhodnete pre výškovo prestaviteľný model. V našom sortimente nájdete okrem toho projekčné stoly so sklopnými úložnými plochami alebo s viacerými úrovňami. To posledné menované je praktické vždy vtedy, keď chcete vedľa projektora alebo spätného projektora uložiť na svojom projekčnom vozíku aj laptop, laserové ukazovadlo alebo dôležité podklady. Miesto si tu, v závislosti od variantu, nájde aj dekodér, kamera alebo obrazovky – vyhľadajte si teraz vhodný model!
Porovnanie produktov