Kolieska a príslušenstvo

V kategórii Kolieska a príslušenstvo môžeme skutočne povedať: „U nás to frčí!'' Pretože u nás nájdete všetko, čím skutočne profesionálne roztočíte Váš pracovný chod. Od náhradného kolesa až po valčekovú dráhu so zákrutou, spojovací kus a koncovú stanicu.

V kategórii Kolieska a príslušenstvo Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Gura, EUROKRAFTpro, HelgeNyberg, ZARGES, RAU, Schulz Stanztechnik, Kongamek, HYMER, Knürr, Proroll, Prosedia, VAR, Altrex, CEMO, DEGARDO, EUROKRAFTbasic, Hailo, interstuhl, Layher, Topstar, Vetter.

Značka
Typ produktu
Šírka dráhy
Relevantné
Počet výrobkov: 172
Kolieska a príslušenstvo
Kolieska ku každému ponúkanému prepravnému prostriedku, ako aj ďalšie potrebné príslušenstvo pre dopravnú techniku nájdete v tejto časti. Vhodné príslušenstvo pre valčekové dráhy, hliníkové prepravky alebo kožené kreslá je dostupné v rozsiahlom online výbere: kolesá, upevnenia koliesok a ďalšie doplnky pre vysokokvalitné vybavenie kancelárie a prevádzky. Ako ľahko sa môže v bežnom pracovnom dni stať, že potrebujete pojazdné koliesko na prepravu mobilného plota alebo že sa Vám zlomí otočné koliesko na kontajneri pre vysoké zaťaženie? Na niektorých kobercových podlahách sa kolieska otočnej kancelárskej stoličky pohybujú ťažko, takže ich treba vymeniť. Vo všetkých týchto prípadoch je príslušenstvo od KAISER+KRAFT voľbou vyhovujúcou vysokým kvalitatívnym požiadavkám umožňujúcou optimálne kompletizovať zariadenie firmy. Vďaka komfortnému internetovému katalógu je k dispozícii aj podrobne členená pomôcka uľahčujúca výber, s obšírnym komentárom a jednoduchou navigáciou. S jej pomocou rýchlo nájdete požadované príslušenstvo, od kolies pre vyklápacie kontajnery až po valčekové uloženia pre nožnicový zdvíhací stôl. Všetky objednané kolieska, valčekové dráhy a ďalšie príslušenstvo dodávame s prepravou platenou dodávateľom na miesto určenia. Okrem toho poskytujeme veľkorysú garanciu práva na vrátenie tovaru do 30 dní, takže nehrozí žiadne riziko ani v prípade, ak by niektorá konkrétna súčiastka nesadla tak, ako ste to pôvodne vypočítali. Práve pri rôznych kolesách a súpravách kolies pre kontajnery s výklopným dnom, pre kancelárske kontajnery alebo prepravné boxy nie je vždy jednoduché na prvýkrát si správne vybrať zodpovedajúce súpravy koliesok. O to dôležitejšie je, že KAISER+KRAFT poskytuje tak diferencovanú a široko členenú ponuku. Objednávací servis zahŕňa aj 3-ročnú záruku, ktoré poskytujeme na všetky produkty.

Kolesá a kolieska – príslušenstvo pre nožnicové zdvíhacie stoly, prepravné nádoby a valčekové dráhy
Kolesá, kolieska na dopravné pásy alebo spojovacie kusy a krivkové kotúče umožňujú opätovné plné sfunkčnenie opotrebovaných prepravných zariadení alebo kladičkových dráh, ktoré je potrebné predĺžiť. Keď sa servírovací vozík zrazu prestane pohybovať tak, ako má, pretože otočné kolieska alebo pevné kolieska ho vyvedú z rovnováhy, nebolo by hospodárne ani ekonomicky účelné kupovať jednoducho nový dopravný vozík. Príslušné kolieska, ako aj príslušenstvo jednotlivých podkategórií možno objednať buď ako jednotlivé kusy, alebo vo viacdielnych súpravách, prípadne v extra veľkom počte kusov. Tým je umožnený ekonomický nákup v jednotlivom prípade, ako aj pre veľké skladové zásoby a zariadenia. Či pre kladičkové dráhy alebo dopravnú logistiku: kolieska a príslušenstvo u KAISER+KRAFT kupujete v osvedčenej kvalite a pri výbornom pomere ceny a výkonu.