<B>Produkt je Enkelfähig</B><br/><br/>Enkelfähig znamená generačne vhodné správanie a znamená, do akej miery výrobok alebo služba prispieva k rozvoju udržateľnej, sociálnej a spravodlivej budúcnosti, v ktorej budú môcť žiť aj naše vnúčatá. Enkelfähig kladie na každý produkt rovnakú otázku: Prispeje tento výrobok k vytvoreniu lepšej budúcnosti pre budúce generácie?<br/>Nižšie sú uvedené 2 kategórie, v ktorých tento produkt dosahuje obzvlášť dobré výsledky.<br/><br/>Viac informácií týkajúcich sa hodnotenia produktov a iniciatívy Enkelfähig nájdete na našej <a href="/w/company_enkelfaehigscore/">informačnej stránke Enkelfähig</a>.
Čís.: 781183 49

E-Modul CustomLine, súprava na dodatočné vybavenie – eurokraft pro pre montážne a regálové vozíky

E-Modul CustomLine, súprava na dodatočné vybavenie – eurokraft pro
Novinka

s ergonomickou manipulačnou rukoväťou

2.690,- €
Cena / ks (bez DPH)

 
Alebo
Prihláste sa a získajte ponuku v 3 krokoch
Opis produktu
E-modul pre montážne a regálové vozíky CustomLine vrátane ergonomickej manipulačnej rukoväti, kompletne s výkonným lítium-iónovým akumulátor a nabíjačkou. Bezdrôtové – pohon sa ovláda prostredníctvom Bluetooth pomocou hlavy oja. Podporujte ergonomické pracovné procesy vo vašej spoločnosti v prospech vašich zamestnancov, pretože s E-modulom môžu ľahko a efektívne prepravovať bremená s hmotnosťou až 500 kg. Ergonomická rukoväť E-modulu zabezpečuje pohodlnú manipuláciu a dá sa prispôsobiť rôznej telesnej výške.

E-modul sa vyznačuje intuitívnou obsluhou s dokonalým ovládaním na jednoduchú prepravu nákladu do 500 kg. Pohonnú batériu tvorí lítium-iónový vymeniteľný akumulátor, ktorého stav nabitia možno vizuálne kontrolovať pomocou indikátora stavu akumulátora. Doba prevádzky na jedno nabitie akumulátora je pri priemernom používaní až 8 hodín. Systém vymeniteľných akumulátorov umožňuje jednoduchú výmenu vybitého akumulátora za plne nabitý, čím sa zabezpečí nepretržitá prevádzka. Spojenie medzi hlavou oja a pohonom je bezdrôtové prostredníctvom technológie Bluetooth, čo umožňuje aj použitie vo vozovom parku. Čas nabíjania na plné nabitie je len 6 hodín.

E-modul ponúka jednoduchú navigáciu, podporenú neunavujúcou obsluhou vďaka ergonomicky tvarovanej multifunkčnej hlave oja. Jednoduché riadenie zabezpečujú pevné rúrkové rukoväti a plynulé ovládanie rýchlosti sa vykonáva pomocou dvoch palcových tlačidiel, pričom maximálna rýchlosť je 4 km/h. V prípade potreby je možné aktivovať plazivý chod, ktorý umožňuje veľmi presnú jazdu dopredu a dozadu. Medzi ďalšie bezpečnostné prvky patrí výstražná funkcia v podobe klaksónu na hlave oja a brušné tlačidlo, ktoré zabraňuje zaseknutiu pri cúvaní. Integrovaný chránič nôh zabezpečuje, že nehrozí riziko zaseknutia pod pohonom. E-modul nevyžaduje na prevádzku osvedčenie o odbornej spôsobilosti a má ochranu proti krádeži prostredníctvom kontroly prístupu pomocou zámku na batérii pohonu.

CustomLine
Vďaka inteligentnému stavebnicovému princípu môžete kedykoľvek počas dňa zmeniť konštrukciu montážneho a policového vozíka CustomLine podľa svojich individuálnych požiadaviek. Inovatívne produkty vám ponúkajú flexibilitu a modularitu vďaka rôznym možnostiam kombinovania a rozšíriteľnému príslušenstvu. Vyberte si z našich predkonfigurovaných produktov s rôznymi policami.* Počet políc je možné rozšíriť o ďalšie úrovne. Plastové ložné plochy poskytujú bezpečné uchytenie konštrukčných dielov a všetko zostáva na svojom mieste. Alebo prestavajte svoj policový vozík na montážny vozík, aby ste dosiahli väčšiu všestrannosť. Prispôsobenie vozíka umožňuje modulárna konštrukcia. Pomocou rohových stĺpikov s dierovanými profilmi môžete ľahko pripevniť ložné plochy v rôznych výškach, aby boli prispôsobené vašim konštrukčným dielom. Výšku vozíka prispôsobíte kombináciou rohových stĺpikov rôznych dĺžok. Ďalšie ložné plochy a rohové stĺpiky s dierovanými profilmi sú k dispozícii samostatne ako príslušenstvo. Moderný dizajn vo svetlomodrej alebo antracitovej je štýlový a ponúka vám ďalšie možnosti používania a farebného označovania.

*Postupujte podľa návodu na použitie
  • Vhodné pre montážne a policové vozíky CustomLine
  • Ergonomická a plynulá prevádzka vďaka elektropohonu
  • Jednoduché premiestňovanie bremien do 500 kg
  • Vrátane manipulačnej rukoväti
  • Bezdrôtové ovládanie pohonu prostredníctvom Bluetooth pomocou hlavy oja
  • Systém výmenných akumulátorov pre neobmedzenú životnosť
  • Intuitívna obsluha s perfektnou kontrolou riadenia
Technické údaje
Kategóriaprepravné zariadenia a vozíky
Typ produktunáhradné diely/príslušenstvo
Materiáloceľ
Farbasvetlomodrá RAL 5012
antracitová šedá RAL 7016
Šírka685 mm
Výška255 mm
Dĺžka430 mm
Dodávkarozobraté
Hmotnosť36.3 kg
Návod
Trvalá udržateľnosť
Enkelfähig
<B>Produkt je Enkelfähig</B><br/><br/>Enkelfähig znamená generačne vhodné správanie a znamená, do akej miery výrobok alebo služba prispieva k rozvoju udržateľnej, sociálnej a spravodlivej budúcnosti, v ktorej budú môcť žiť aj naše vnúčatá. Enkelfähig kladie na každý produkt rovnakú otázku: Prispeje tento výrobok k vytvoreniu lepšej budúcnosti pre budúce generácie?<br/>Nižšie sú uvedené 2 kategórie, v ktorých tento produkt dosahuje obzvlášť dobré výsledky.<br/><br/>Viac informácií týkajúcich sa hodnotenia produktov a iniciatívy Enkelfähig nájdete na našej <a href="/w/company_enkelfaehigscore/">informačnej stránke Enkelfähig</a>.
Produkt je Enkelfähig

Enkelfähig znamená generačne vhodné správanie a znamená, do akej miery výrobok alebo služba prispieva k rozvoju udržateľnej, sociálnej a spravodlivej budúcnosti, v ktorej budú môcť žiť aj naše vnúčatá. Enkelfähig kladie na každý produkt rovnakú otázku: Prispeje tento výrobok k vytvoreniu lepšej budúcnosti pre budúce generácie?
Nižšie sú uvedené 2 kategórie, v ktorých tento produkt dosahuje obzvlášť dobré výsledky.

Viac informácií týkajúcich sa hodnotenia produktov a iniciatívy Enkelfähig nájdete na našej informačnej stránke Enkelfähig.

Obehové hospodárstvo
Obehové hospodárstvo je hospodársky systém, v ktorom sa predchádza vzniku odpadu a zdroje sa využívajú efektívne prostredníctvom obehu materiálov, produktov a odpadu v uzavretých cykloch a ich opätovného využitia ako surovín alebo zdrojov energie pre nové produkty.
Tento produkt vo zvýšenej miere prispieva k dosiahnutiu obehového hospodárstva. Zvýšený príspevok v porovnaní s inými produktami vyplýva z viacerých faktorov vrátane použitia odolných materiálov, možnosti recyklácie a začlenenia recyklovaných materiálov do dizajnu produktu. Pri hodnotení v rámci obehového hospodárstva sa zohľadňuje aj udržateľný obal.

Inovácie a technologický pokrok
Tento produkt získava body v rámci svojej skupiny produktov vďaka použitiu inovatívneho dizajnu produktu alebo inovatívnych materiálov, ktoré podporujú udržateľnosť produktu. V porovnaní s inými produktami sa tento produkt spolieha napríklad na udržateľnejšie materiálové riešenia, použitie zvýšeného podielu recyklácie alebo optimalizovaný dizajn produktu, ktorý pozitívne ovplyvňuje recyklovateľnosť, životnosť, odolnosť, a tým aj celkovú udržateľnosť produktového riešenia.
Produktový poradca
Spoločne sme silní: Užitočné informácie k tomuto produktu.