Police, etážové, vkladacie police

Vytvorte skrinky a regály podľa vašich individuálnych želaní a požiadaviek: S vkladacími policami, poličkami a etážovými policami získate dodatočný úložný priestor. Objavte na KAISER+KRAFT police v mnohých rôznych vyhotoveniach na veľké a malé pomôcky do skladu aj kancelárie.

V kategórii Police, etážové, vkladacie police Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, hofe, LISTA, C+P, SCHULTE, mauser, EUROKRAFTbasic, RAU, ANKE, Treston, Kongamek, asecos, HelgeNyberg, QUIPO, BISLEY, Pavoy, CEMO, Justrite, Wolf, Knürr, PRESTAR, Axelent, Eichinger, magnetoplan, MUNK, STEMO, Twinco.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
  • Nie udržateľné (575)
  • Trvalo udržateľný (5)
Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 580

Vkladacie police: flexibilné police do skríň a regálovČi už ide o vkladaciu policu, bežnú policu alebo etážovú policu: Police do regálov a skríň a skrine majú jedno spoločné. Nie sú pevne spojené s nábytkom, ale spočívajú na nosných prvkoch. Vďaka tomu sú vkladacie police mimoriadne flexibilné a možno ich ľubovoľne vkladať a vyberať. V závislosti od typu regálov alebo skriniek sa môže meniť aj výška políc.Regály a skrine do kancelárií a skladovacích priestorov sú zvyčajne normované. Výhodou toho je, že sa vkladacie police dajú ľahko dodatočne doplniť. Výber preto nie je obmedzený na jedného výrobcu. Je to praktické najmä vtedy, ak výrobca starších regálových systémov už nie je známy. Takéto systémy možno kedykoľvek doplniť vhodnými vkladacími policami.Od pevných po odolné: Vkladacie police v rôznych vyhotoveniachV prípade regálových aj bežných políc máte na výber rôzne materiály. Hľadáte napríklad robustné kovové police, atraktívne drevené police alebo odolné plastové police? Mimoriadne odolné a vhodné na náročné používanie sú vkladacie police z ušľachtilej ocele. Tieto sú k dispozícii s hladkým alebo dierovaným povrchom.Vkladacie police z dreva v našom sortimente sú naopak vyrobené z pevných MDF dosiek a po celom obvode sú polepené plastovou dyhou. Vďaka tomu sa mimoriadne ľahko čistia. Na stránke KAISER+KRAFT nájdete aj mnoho ďalších políc a regálových políc, napríklad pre roletové skrine, stolové vozíky alebo skrine s posuvnými dverami. Jednoducho si prezrite našu ponuku a v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.