Značka
Dĺžka
Hĺbka

Police, etážové, vkladacie police

Dôležité príslušenstvo pre vybavenie Vašej kancelárie, skladu či prevádzky: poschodové police, vkladacie police, obyčajné police. Vďaka nim získate viac miesta, lepší prehľad a väčší poriadok. Navyše nimi môžete vybaviť skrine alebo regály úplne podľa svojich želaní a požiadaviek.

V kategórii Police, etážové, vkladacie police Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, hofe, LISTA, CP, SCHULTE, mauser, EUROKRAFTbasic, RAU, ANKE, Treston, Kongamek, QUIPO, asecos, HelgeNyberg, BISLEY, Pavoy, CEMO, Justrite, Wolf, Knürr, MUNK, PRESTAR, Axelent, Eichinger, magnetoplan, STEMO, Twinco.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 574
Zobrazenie:
Police, etážové, vkladacie police
Tu nájdete police, poschodové police a vkladacie police. Vysokokvalitné a pevné regály a skrine pre kancelárie, skladovacie priestory a iné zariadenia ponúka obmedzený počet známych výrobcov. Rozmery týchto mnohostranných prvkov zariadenia zodpovedajú pritom väčšinou štandardu. Má to tú výhodu, že police, poschodové police a vkladacie police si kedykoľvek môžete dokúpiť ako príslušenstvo. Pritom ani nie je dôležité, aby dodatočné police boli od toho istého výrobcu, pretože regálové police sú často navzájom zameniteľné. Predovšetkým staršie regálové systémy, ktorých výrobca už nie je známy, sa dajú doplniť týmito univerzálne použiteľnými policami, poschodovými policami a vkladacími policami ešte aj po dlhšej dobe. Ak sa nábytok časom stane primalým, nie je preto potrebné, aby ste ho vymieňali celý. KAISER+KRAFT ponúka veľký výber poschodových políc, vhodných pre bežné systémy.

Pevné police, poschodové police a vkladacie police z rôznych materiálov
Ponuka políc, poschodových políc a vkladacích políc zahŕňa bežné príslušenstvo pre skrine a regály z kovu a dreva. Okrem toho sú k dispozícii regálové police z pevného a odolného plastu, ktoré sú ideálne pre špeciálne oblasti použitia. Kovové police sú opatrené práškovým nástrekom alebo sú vyrobené z ušľachtilej ocele. Sú veľmi odolné a vyslovene dlhoveké aj pri silnom zaťažení. Ponuka zahŕňa regálové police s hladkým alebo dierovaným povrchom. Drevené poschodové police sa vyrábajú z pevných MDF dosiek a sú po celom obvode chránené plastovou dyhou. Preto sa tieto police ľahko ošetrujú a aj silné nečistoty sa z nich dajú bez problémov odstrániť. Špeciálne police, poschodové police a vkladacie police pre roletové skrine, stolové vozíky alebo skrine s posuvnými dverami sú vyhotovené tak, aby sa ako príslušenstvo dali bez problémov nasadiť aj dodatočne. V rôznorodej ponuke spoločnosti KAISER+KRAFT nájdete vhodné police, poschodové police a vkladacie police aj pre Vaše kancelárske a skladové zariadenia.