Popisovanie, etikety

Odoslať, odložiť, usporiadať, adresovať, označiť … na každú úlohu existuje vhodný popis, vhodná etiketa. So správnou informáciou na správnom mieste rýchlo zabezpečíte lepší prehľad a poriadok.

V kategórii Popisovanie, etikety Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: magnetoplan, DURABLE, LISTA, EUROKRAFTpro, C+P, mauser, bimos, BISLEY, EICHNER, Pavoy, Rubbermaid, STEMO, Tarifold, VAR.

Značka
Typ produktu
Dĺžka
Relevantné
Počet výrobkov: 117

Popisovanie a etiketyEtikety a vhodné príslušenstvo sú dôležité vo všetkých oblastiach podniku z hľadiska plynulého priebehu procesov a dobrého popisovania. Popisovacie prúžky označujú obsah skladovacích prepraviek, prepravných boxov alebo regálov, čím zaručujú, že zamestnanci môžu kedykoľvek nájsť potrebné pracovné materiály. Vhodné držiaky etikiet umožňujú rýchlu výmenu v prípade zmeny obsahu a zabezpečujú aktuálny prehľad. V administratíve vytvárajú popisy poriadok v odkladacích škatuľkách a skriniach na spisy. Etikety na zásuvky sa tiež postarajú o prehľadnosť. V maloobchodných predajniach sú etikety potrebné na označovanie cien predávaných výrobkov. Predovšetkým z dôvodu často sa meniacich cien sú lišty na etikety funkčným prostriedkom na označovanie. Upínacie lišty sa pripevnia na predajné regály a do nich sa umiestnia etikety s cenovkami. Jednou z ďalších oblastí použitia etikiet sú napríklad nálepky na separovanie druhotných surovín slúžiace na označenie veka a umožňujúce jednoduché rozlíšenie jednotlivých nádob. Označenie správnym nápisom takto šetrí čas a náklady v pracovnom procese.Správne označenie a vhodná etiketa na každý účelPri nespočetných možnostiach použitia sú potrebné etikety v rôznych rozmeroch. Prepravky s viditeľným obsahom alebo stohovacie boxy majú často zásuvné priečinky, do ktorých sa zmestia len etikety určitej veľkosti. Široký sortiment štítkov na mieru ušetrí náročné prirezávanie. Pri prepravkách bez príslušného uchytenia možno použiť etikety s lepiacimi plochami. Ochranné povrchy zaručujú dlhú trvanlivosť popisku na povrchoch vystavených mechanickému namáhaniu. Tu sa používajú špeciálne ochranné fólie. Práve pri označovaní eventuálne nebezpečných obsahov by mali byť etikety v každom prípade chránené špeciálnymi fóliami alebo vreckami na etikety. Pritom je výhodné, že popisky môžete vytvoriť akýmkoľvek perom/tužkou a nie sú potrebné špeciálne popisovače určené na plasty. Akékoľvek etikety potrebujete, u KAISER+KRAFT nájdete vhodné produkty v najlepšej profesionálnej kvalite zodpovedajúce Vašim požiadavkám.