Príslušenstvo pre zásuvky

Keď už niečo uložíte do zásuvky, tak aspoň so systémom. S naším príslušenstvom zásuviek rýchlo zabezpečíte poriadok a organizáciu v obsahu zásuviek. A môžete rozumne vybaviť alebo doplniť svoj nábytok v dielni, sklade alebo kancelárii.

V kategórii Príslušenstvo pre zásuvky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: LISTA, ANKE, EUROKRAFTpro, RAU, C+P, Safescan, BISLEY, EUROKRAFTbasic, ZARGES, QUIPO.

Značka
Typ produktu
Rozsah dodávky
Relevantné
Počet výrobkov: 222
Príslušenstvo k zásuvkám
Príslušenstvo k zásuvkám sa využíva väčšinou na organizáciu obsahov zásuviek. Aby sa materiál, náradie a zakladače dali uskladniť priestorovo úsporne a roztriedene, patria skrine a zásuvky v každej firme k štandardnému vybaveniu nábytkom. Veľmi účelným príslušenstvom pre zásuvkové skrine sú zásuvkové vložky, ktoré zabezpečia systematický poriadok v zásuvke. Štruktúrované členenie zásuviek vnáša viac prehľadu a šetrí veľa času, pretože zabraňuje hľadaniu v chaose materiálu. V našom zásuvkovom príslušenstve nájdete určite presne to, čo hľadáte pre Vašu firmu. Okrem zásuvkových vložiek existuje množstvo variantov škatuliek na drobné súčiastky, ktoré môžu mať v závislosti od jednotlivých priečinkov rozličné rozmery. Mnohé súpravy sa dajú individuálne zostaviť a ponúkajú tak zodpovedajúce veľkosti pre rôzny obsah. Zásuvkové príslušenstvo má tú veľkú výhodu, že rôzne vložky sú vhodné pre bežné výšky a šírky zásuviek a umožňujú tak využiť celý priestor zásuvky.

Individuálne príslušenstvo pre Vaše zásuvky
Naša online predajňa má vo svojom sortimente veľký výber všetkého, čo sa týka zásuvkového príslušenstva. Škatuľky na drobné súčiastky, systémové dózy, vložky so žliabkami a súpravy na rozčlenenie zásuviek z rôznych materiálov, variabilných vložiek a voliteľné pre rôzne výšky zásuviek, ponúkajú takmer nevyčerpateľnú možnosť výberu. Predovšetkým pre laboratóriá, dielne a expedičné oddelenia sú tieto individuálne výbavy presne tou správnou pomôckou. Najčastejšími materiálmi sú rôzne plasty, ktoré sa ľahko čistia. Niektoré sú extrémne robustné a odolné proti nárazu. Veľmi stabilným riešením sú tiež pozinkované deliace plechy, ktoré sa dajú využiť na rozčlenenie. Vložky na pomôcky s 9 priečinkami na perá, textové značkovače, kancelárske svorky a podobný drobný materiál sú pre každodennú prácu v kancelárii optimálnym doplnkom zásuvkových skríň.