037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Materiál
Farba
 

Ramienká na šaty

Nie sú ramienka na šaty ako ramienka na šaty. Môžu byť z dreva, plastu alebo kovu, na šaty, kabáty, obleky, nohavice, košele alebo doplnky, v čiernej, bielej, červenej farbe, moderné alebo jednoduché … Jedno je však celkom isté: ramienka na šaty robia dojem – a preto sa oplatí prezrieť si ich dvakrát, predtým než sa rozhodnete.
Našli sme 18 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 18 artikel/-e/-ov
Ramienká na šaty budia dojem
Už aj ramienka na šaty v šatníku môžu byť „vývesným štítom'' Vášho podniku. Pretože už v prijímacom priestore firmy, právnickej kancelárie alebo lekárskej ordinácie možno privítať zákazníkov, mandantov alebo pacientov s určitou mierou komfortu. Obchodní partneri si vytvoria kvázi s ramienkom do ruky prvý dojem. Tento prvý dojem môže byť dokonca pri neskoršom rokovaní práve tou nie nepodstatnou vecou, ktorá je nevyhnutná na uzatvorenie obchodnej zákazky. Ramienka na šaty a plechové šatňové skrinky sú dobrou pomôckou nielen pre obchodných partnerov, ale aj pre vlastných zamestnancov, ktorí si musia počas pracovnej doby uschovať svoje oblečenie. KAISER+KRAFT ponúka pre tieto potreby štýlové a funkčné kompletné riešenia. Pri zariaďovaní šatníkov sú k dispozícii pre rôzne priestory rôzne alternatívy zodpovedajúce príslušným požiadavkám. Priestorovo úsporné príslušenstvo šatníkov umožní aj na malom priestore uskladniť každý kus ošatenia. Ramienka na šaty nájdu napríklad svoje miesto na osvedčených nástenných systémoch. Ak nie je k dispozícii žiadny priestor na šatníky s ramienkami na šaty, účelnou alternatívou sú šatníkové lišty. Či lavice pre šatne, stojany na dáždniky, ramienka na šaty alebo príslušenstvo – sortiment od KAISER+KRAFT obsahuje optimálne navzájom zosúladené produkty, ktoré sú nielen nevyhnutnosťou, ale dajú sa aj harmonicky začleniť do celkového vzhľadu firemných priestorov.

Štýlové ramienka na šaty
U KAISER+KRAFT nájdete ramienka na šaty, ktoré boli optimálne prispôsobené bežným moderným dizajnom a predstavujú tak skutočne elegantnú skupinu produktov. Na úschovu šiat vo veľkom štýle, ako napríklad v školách, divadlách alebo pri veľkých podujatiach, sú v ponuke kvalitné a odolné plastové ramienka na šaty v balení po desať kusov, zatiaľ čo pre menšie firmy a kancelárie napríklad oceľové ramienka na šaty v menších množstvách. Príslušenstvo šatníkov a ramienok na šaty si môžete vybrať zodpovedajúc štýlu Vašej firmy alebo účelu využitia buď klasicky elegantné, alebo sa môžete rozhodnúť pre moderné dizajnové produkty. Ušľachtilý dizajn by mal v podstate prekrývať všetky priestory a zariadenia. Ktoré vešiaky sa nakoniec dostanú do tovarového košíka, závisí aj od požadovaného množstva. V online predajni nájdete preto ramienka na šaty v malých a veľkých obalových jednotkách, úplne podľa Vašej potreby.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov