Značka
+
Farba
+
Hĺbka
+

Stojany na dáždniky

Mnohé podniky často zabúdajú na jednu dôležitú vec: stojany na dáždniky. Pritom takmer nič horšie neexistuje, ako množstvo mokrých dáždnikov nakopených kdesi v miestnosti. Stojany na dáždniky udržiavajú vstupné priestory v suchu a čistote. A keď sa navyše ešte aj dizajn prispôsobí … perfektné!

V kategórii Stojany na dáždniky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: VAR, EUROKRAFTpro, helit.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 9
Stojany na dáždniky
Stojan na dáždniky by nemal chýbať v žiadnom suchom šatníku. Každý, kto v daždivý deň vstúpi so svojím dáždnikom do miestnosti, sa poteší, keď môže tento kvapkajúci mokrý predmet bezpečne odložiť s vedomím, že bude uschovaný na dobrom mieste. Stojan na dáždniky nezabraňuje len tomu, aby mokré dáždniky rozniesli vodu po celom priestore, ale aj tomu, aby sa návštevník cítil nesvoj. Tak v gastronomických prevádzkach, ako aj v priestoroch maloobchodných predajní je predovšetkým v záujme vedenia podniku, aby sa mokré dáždniky neprenášali cez celé miestnosti. Vábivé stojany na dáždniky tomu môžu zabrániť. Stojan na dáždniky v priestore šatne môže pritom takisto zvýšiť optickú hodnotu priestoru a byť prispôsobený celkovému štýlu šatne. KAISER+KRAFT ponúka rozličné dizajnové stojany na dáždniky, čím spĺňa individuálne požiadavky na stvárnenie priestoru. Kompletné riešenia, v ktorých boli stojany na dáždniky integrované do stojanov na odev, sú priestorovo úsporné a praktické. Pri šatníkovom nábytku s väčším priestorom môže byť aj stojan na dáždniky umiestnený tak, aby opticky upútal pozornosť a zlepšil celkový dojem zo vstupného priestoru.

Stojany na dáždniky: dizajn a úžitok
Stojany na dáždniky a ramienka na šaty vykonávajú vo vstupnom priestore firmy dobrú službu. S elegantne vybavenou šatňou dokazujú firmy svoj dobrý vkus a zmysel pre kvalitu. Keď sa pri zariaďovaní firmy kladie dôraz na kvalitu, potom by aj stojan na dáždniky mal zodpovedať celkovému vzhľadu. Najmä stojany na dáždniky z ušľachtilej ocele presvedčujú svojím štýlovým a nadčasovým vzhľadom a dajú sa šikovne integrovať do elegantného šatníka. Praktické stojany na dáždniky s miskou na vodu sa navyše postarajú o rýchle a jednoduché odstraňovanie vody. Záchytná miska s odkvapkanou vodou sa jednoducho vyberie a vyprázdni. Stojany na dáždniky z dierovaného plechu zaručujú dobré prevetranie, takže dáždniky nezostávajú príliš dlho mokré a v ideálnom prípade dokonale vyschnú ešte počas zdržiavania sa v miestnosti. Stojany na dáždniky od KAISER+KRAFT majstrovsky kombinujú štýlový dizajn a praktický úžitok. V online predajni nájdete preto kvalitné šatníkové príslušenstvo prispievajúce k atraktívnemu celkovému vzhľadu Vašej firmy.