037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Farba
Hĺbka
Materiál
 

Stojany na dáždniky

Mnohé podniky často zabúdajú na jednu dôležitú vec: stojany na dáždniky. Pritom takmer nič horšie neexistuje, ako množstvo mokrých dáždnikov nakopených kdesi v miestnosti. Stojany na dáždniky udržiavajú vstupné priestory v suchu a čistote. A keď sa navyše ešte aj dizajn prispôsobí … perfektné!
Našli sme 8 artikel/-e/-ov
| | |
Novinka
s DPH
63,48
bez DPH
52,90
Novinka
s DPH
125,88
bez DPH
104,90
Novinka
s DPH
77,88
bez DPH
64,90
Stojan na dáždniky, výška 610 mm
dierovaný plech, pozinkovaný
s DPH
65,88
bez DPH
54,90
Stojan na dáždniky, výška 610 mm
ušľachtilá oceľ, kefovaná
s DPH
od 71,88
bez DPH
od 59,90
Stojan na dáždniky, výška 610 mm
plný plech, pozinkovaný
s DPH
57,48
bez DPH
47,90
2-dielna súprava, stojan na dáždniky a kôš na papier
ušľachtilá oceľ, matná kefovaná, plný plech s dekoratívnym perforovaním
s DPH
178,80
bez DPH
149,-
s DPH
107,88
bez DPH
89,90
Našli sme 8 artikel/-e/-ov
Stojany na dáždniky
Stojan na dáždniky by nemal chýbať v žiadnom suchom šatníku. Každý, kto v daždivý deň vstúpi so svojím dáždnikom do miestnosti, sa poteší, keď môže tento kvapkajúci mokrý predmet bezpečne odložiť s vedomím, že bude uschovaný na dobrom mieste. Stojan na dáždniky nezabraňuje len tomu, aby mokré dáždniky rozniesli vodu po celom priestore, ale aj tomu, aby sa návštevník cítil nesvoj. Tak v gastronomických prevádzkach, ako aj v priestoroch maloobchodných predajní je predovšetkým v záujme vedenia podniku, aby sa mokré dáždniky neprenášali cez celé miestnosti. Vábivé stojany na dáždniky tomu môžu zabrániť. Stojan na dáždniky v priestore šatne môže pritom takisto zvýšiť optickú hodnotu priestoru a byť prispôsobený celkovému štýlu šatne. KAISER+KRAFT ponúka rozličné dizajnové stojany na dáždniky, čím spĺňa individuálne požiadavky na stvárnenie priestoru. Kompletné riešenia, v ktorých boli stojany na dáždniky integrované do stojanov na odev, sú priestorovo úsporné a praktické. Pri šatníkovom nábytku s väčším priestorom môže byť aj stojan na dáždniky umiestnený tak, aby opticky upútal pozornosť a zlepšil celkový dojem zo vstupného priestoru.

Stojany na dáždniky: dizajn a úžitok
Stojany na dáždniky a ramienka na šaty vykonávajú vo vstupnom priestore firmy dobrú službu. S elegantne vybavenou šatňou dokazujú firmy svoj dobrý vkus a zmysel pre kvalitu. Keď sa pri zariaďovaní firmy kladie dôraz na kvalitu, potom by aj stojan na dáždniky mal zodpovedať celkovému vzhľadu. Najmä stojany na dáždniky z ušľachtilej ocele presvedčujú svojím štýlovým a nadčasovým vzhľadom a dajú sa šikovne integrovať do elegantného šatníka. Praktické stojany na dáždniky s miskou na vodu sa navyše postarajú o rýchle a jednoduché odstraňovanie vody. Záchytná miska s odkvapkanou vodou sa jednoducho vyberie a vyprázdni. Stojany na dáždniky z dierovaného plechu zaručujú dobré prevetranie, takže dáždniky nezostávajú príliš dlho mokré a v ideálnom prípade dokonale vyschnú ešte počas zdržiavania sa v miestnosti. Stojany na dáždniky od KAISER+KRAFT majstrovsky kombinujú štýlový dizajn a praktický úžitok. V online predajni nájdete preto kvalitné šatníkové príslušenstvo prispievajúce k atraktívnemu celkovému vzhľadu Vašej firmy.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov